bugün

entry'ler (21)

yazarların memleketlerinin neleri meşhur

Gülü, halısı, Süleyman Demirel'i çokmu tüyo verdim.

yazarların olsa da sıksak dediği şeyler

meme olabilir. popo olabilir. bunlar kafi.

memeleriniz çok güzelmiş tadabilir miyim

coğu zaman bir dokunmak istiyorum demek geliyor dilimin ucuna ama. susmak en iyisi galiba.

250 iqya sahip olunsa neler yapardin

sahip olduğumda karar versem daha iyi olur bence. şimdiki iq'um yeterli ama ozaman daha iyi sonuçlar elde ederim kesin.

hiç çirkin kürt erkeğinin olmaması

en yakın göz doktoruna uğramanı tavsiye ederim.

ekşi sözlük çaylak onay sırası

Valla işim gücüm yok onları bekleyeceğim.twitter Uludağ sözlük vb. Platformların artığı bir ortamda ayağına sıkmaktan başka bişey değildir trend tirler ama hep orada kalamazlar bu şekilde

eski sevgiliyi gelinlikle görmek

aha bugün yaşadım. sıkıntı yok.akşam küçük altını eşimle beraber takarız.
bitmişse bitmiştir mutluluklar dilemek lazım sadece

sözlükte takılan evli kadın

evli olarak sözlüğe takılan erkeklerden farkı yoktur.
not: evli ve erkeğim.

yan yana gelmemesi gereken iki varlık

erkek ve kadındır. sonuç bellidir.

youtube

mecbur kalmadıkça girmediğim site. zaten artık müzik dinlemek dışındada kullanmıyor. herşeyin modası geçiyor. sırası gelenlerden biri bence işi olan dısında kımse girmez artık.

kıyıya vuran suriyeli bebek cesedi

ya resmi görünce söyleyecek söz bulamadım. ama yapacak birşey gelmiyor aklıma bir çözüm bulamıyorum. ve siyaset denen şeyi lanetlemekten başka bişey yapamıyorum.

sony xperia z5 premium

Bende dört gözle bunu bekliyordum anlaşılan beklediğime değecek. hemen almasamda elimdeki z3 eskimeye (dayanıklılık yüzünden zor ama) başladığı zaman değiştireceğim telefon kesinlikle ilk olarak z5 premium olacağı kesin. umarım fiyatı uygun olur .

hiç seks yapmamış kişilere tavsiyeler

panik yapma sakin ol acele etme yavas yavaş tadını cıkar . abanma hemen kaç yılın birikimini kızcağızdan birkerede cıkarmayı deneme. oksa ve bolca öp bu sakinlik vew cool davranıs emin ol sana daha fazla sex getirecek ama işin hakkınıda vermeyi unutma . hadi kolaygelsin

güzel bacaklı kızlar

seyirliktir gerçekten . izle izle doymaz insan. hele gizel kuyafetli ve hoş bir duruşla tadından yenmez bence .
yazın encok sevdiğim özelliklerinden biri bu bayanların sayısının artmasıdır.
ahhhh . canım cekti şimdi cıkıp bir gezineyim gözüm gönlüm açılsın .

vitor pereira

bende kendisi hakkında iyimi kötü mü kara veremediğim hoca .Taktik olarak daha takımı oturtamamış gibi geliyor . Değişikliklerde de çok başarılı görünmüyor ama sonuç olarak yeni bir takım uyeni bir hoca zaman verilmesi gerekli gibi geliyor .ayrıca ateşli ve heyacanlı olması takıma faydası var gibime geliyor inşaalah bir ersun yanal tablosu cizer bizim için...

işe yarar android uygulamaları

here map en iyi navigasyon uygulamasından daha iyi ,
tapatalk forum ,
cad pockets veya autocad 360,
tvyo,
camscanner,
camera fv-5 ,
cok var aslında ama bunlar favorilerim yada en cok işimi görenler diyebilirim.

eylül

doğduğum ay . severim eylül ayını güzeldir .

prezervatif vs geri çekilme yöntemi

geri cekmeyi tercih ederim ama prezervatif saglıklıdır..

sadece oral yapan kız sevgiliden ayrılmak

bir yere kadar yeter . biraz ilerlemek lazım mevzuya.

robin van persie

her tarafı buram buram kalite kokuyor .