bugün

entry'ler (16)

uludağ üniversitesi tıp fakültesi

çıkmış soru çözerek 4.sınıfa kadar rahatça gelinebilen bir fakültedir. klinik bilimlerde ise şimdilik çıkmış soru bol gözüküyor.bakalım sonra nolur bilinmez

hassiktir lan o kadar para eder mi denilen şeyler

iphone 4. wifi, 3g dokunmatik ee başka napıyor bu aygıt, 2 bin tl olacak neyi var yani. dokunmatikmiş şöyleymiş böyleymiş. alakası bile yok, sadece gösteriş meraklıları için.

sahin varken ferrari alan tipler

kendileri büyük ihtimalle ferrarisini satan bilgedir. napsın yani yürüyecek değil ya.

thy fındığı

thy nin yurtdışı uçuşlarında fındığın tanıtımı için yapılmış kampanyadır.

pisuvara işemek

saçma bir eylemdir. Arkadaş yanındaki adamın malzemesini görünce nolacak, ne geçecek eline? gözün yanlışlıkla 1 mm oynasa, herifin elindekini göreceksin. ayıptır, ayıp.

uludağ üniversitesi tıp fakültesi

sıkıcı bir fakültedir. binaları eskidir. mikroskopları 1800lü yıllardan kalmadır, hatta siyah beyazdır. hocaları uç noktalardadır. ya çok kötüdür ya çok iyidir. ha iyisine denk gelmedim o ayrı mesele.

bimeks

berbat bir internet sitesine sahip olan teknoloji özürlü teknoloji firmasıdır. çok büyük bir indirim yapmadıkları sürece kapısından bile girmek hatadır. dükkan tasarımları berbat ve dükkanları da kullanışsızdır.

görükle

uludağ üniversitesi kampüsünün hemen dibinde olan, harika bir köy.aradığınız her şey mevcuttur.ayrıca 90 kuruş olan köy-okul arası öğrenci ücreti, 1 lira olmuş sanırım.bugün 2 kere bindim ve 2 sinde de 1 lira verdim para üstünü geri alamadım.beni mi dolandırıyorlar ne

pegasus

içinde seyyar satıcı hosteslerin gezdiği havayolu markası.yer yer tartıcı çocuklar da görmek mümkün.

musil ilacı ile intihar eden gencin dramı

acı vericidir.sıça sıça ölmek bu olsa gerek, atv ana haberde dramatik bir müzik eşliğinde, bokların arasında yaşayan bir adamı göstererek haberi yapılabilir.

acemi gitarist

akdeniz akşamları ve nothing else matters ın girişini yapıp kız tavlamaya çalışıp, amele lise kızlarını tavlayan, biz metallicacıyız diyen gitaristtir.

chp ve kürtçülük

birbirini tamamlayan iki kelimedir.
genel başkan tunceli li, genel başkan yardımcıları artvinli karslı bilmem nereli.

anlamadığım nokta şudur ki, sabiha gökçen 1937 de ilk kadın savaş pilotu ünvanını alıp, yüksek şeref madalyası aldığında dünya da savaş yoktu.sadece tunceli bombardımanı vardı.atatürkün manevi kızı böyle bir ödül aldığına göre bir şey vardır.atatürkün kurduğu partiye bu ne cüret?

31 çekerek ölmek

bazı insanlar kendilerini tatmin ederken daha fazla haz almak için beyne giden oksijeni kısa bir süre için kesme yoluna giderler.bu şekilde insanlar daha çok haz duyarlar. fakat bu çok tehlikeli bir girişimdir.alınan tedbir yetersiz olursa ölüm gerçekleşir
(bkz: otoerotik asfiksi)

hey corç versene borç

1990 jenerasyonunun çöküş sebebidir, öss de ki başarısızlık nedenidir, psikolojisinin bozulması sebebidir.bu jenerasyondan psikyatrist koltuğuna oturacak olan her bireyin küçüklüğüne inildiğinde bu şarkı oldukça büyük yer tutacaktır.

mhp nin güneydoğu illerinden oy alamaması

hala kürtlerin, türklerden türediğini ve dağda kart kurt sesi çıkaran türklere kürt ismi verilir tezini savunmasındandır.

usb

1998 yılında icat edilen, şimdiye kadar üretilen portların en anlamlısı, en kolayı ve en evrenselidir.apple ın firewire ını yerlebir etmiş, dünyanın lider portu olmuştur