bugün

entry'ler (17)

yemek yerken dilini ısırmak

1 haftadır yemek yedirtmeyen olay. ısırırsınız kırt eder böle dişin dilinizin ağzına sıçtığını bariz anlarsınız o sesten. çok meret bişidir.

survivor kızlar erkekler ve var mısın yok musun

Yalan olduğuna yürekten inandığım yarışmadır. insanları birbirine düşüren yarışmadır.

quaresma nın fenerlilere göre yıldız olmaması

Anelkadan tut hooijdonka kadar olan adamların yanında, istikrarsız quaresma sönmüştür.

regl

piskologların kadınların regl olduğu zaman sinirli olduğunu söylemiştir. bu açıklamadan sonra bütün kadınlar sinirlenmeye başlamıştır.

rıdvan dilmen

En iyi futbol yorumcusu. Saçları ne uzar ne kısalır. Hep aynıdır.

twitter

Amacından sapmaya başlıyan şey..

+S.çıyorum.
-Aaa ne tesadüf.. Bende öyle.

+Burnumu karıştırıyorum
-Aa öylemi ne güzel en sevdiğim.

başlıkların facebook gruplarına benzemesi

Facebook'un bokunun çıkması yetmezmiş gibi bu bokun buralara yayıldığının kanıtıdır.

ıyyyyy iğrenç butonuna basarken söylenen sözler

*Aalll ımınaa goduuumm..

*üzgünüm dostm.. bunu hakettin..

*Nihaha

ttnet in sürekli çalışma var demesi

yıllardır güçlendirilen altyapı saçmalığı gibi yıllardır süregelen bi saçmalıktır. insanı günaha sokan etmenlerden biridir.

evlenene kadar bakir kalmayı başarabilen erkek

bi kolunda diğerinin 2 katı kas olan erkektir.

gökhan gönül ün en iyi 5 sağ bekten biri olması

katıldığım bi durum. sakat olmasına rağmen mükemmel performans göstermiştir. Fener taraftarı olmama rağmen bu adamın Manchester United, Arsenal, Milan, Madrid, Barcelona gibi takımlrda boy göstermesini isterim.

radyo rhyme

son günlerde Pit10 Beta Xir Gökdeniz gibi ünlü rapcileri konuk etmiş ve önümüzdeki günlerde şanışeri konuk edicek olan radyo. ailecek, severek dinliyoruz.

serdar ortaç ın dünyası

plastik fabrikası. yaptığı hit şarkılardanda belli zaten (bkz: )poşet

evli biri ile beraber olmak

eğer kişinin kendisine yapılırsa cinayet sebebi eğer yaparsa intihar sebebi.

facebook taki kardeşler bölümü

Başından sonuna gelene kadar ana avrat sövülen bölümdür. 250 arkadaşı olan kişide minimum 15 20 kişi vardır.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

Dope - Die M.F. Die. Çok pis gaza getirir. He bide satitfaction var. Her kick vuruşunda köklemek ayrı bi haz verir.

formspring de hiç soru sorulmamış insan

kendini beş para etmez sanan insandır. böyle düşünür durur. beni kimse siklemiyomu lan diye..