bugün

entry'ler (14)

fenerbahçe nin ronaldo ve messi yi alması

Fenerbahçe klübü ve Fenerbahçe klubünde eşi çalışan tüm karıların kıçı karşılığı olabilir.

chp iktidar olsa olacaklar

tayyip egemenliğnden kurtulma güzelliğidir tayyibin ağzına sıçma ve o kadar çok sıçma ki konuşamayacak hale gelmesi güzelliğidir her bakımdan güzel ya ne biliyim bu arada düşünmeyin bu niye tayyibe zıt diye solcuyum aga benim liderim küba devrimcisi che dir Hindistan devrimcisi gandi en büyüğüde türk devrimcisi Atatürk tür aga.

arapların r yi bastırması

aiz yıldırımın arap olamaması güzelliğidir düşünsenize vvvvvvvvvabbena atina ...

bilgi içerikli entry nin eksilenmesi

kesin görüş kavgası çıkmıştır.

justin timberlake

erkek olmama rağmen 600 liraya bilet aldım jt yi seviom erkeklerde haran olabilir jt ye ben hayranım the tko falan müthiş şarkı.

1 60 boyunda bildiri dağıtan solcu kız

kesinlikle sikine yakın durur yapışcakmiş gibi .

penis penis nasıl büyütülür zenci mp3

ya da şeyin küçükse nereden biliyorlar benim sikimin küçük olduğunu diyip bilgisayardan korkma güzelliğidir.

10 entry den fazla entry alamayan başlıklar

kesin bir çaylak yazmişdır ve kimse umursamaz takma asosyalliğin dibine vurmuş bir tip yazmışsada aynı şey olur bakın mesela buda 10 entry den fazla alamayan başlıklardan biridir benim için.

cep numarası isteme taktikleri

bir sürü ortak yönümüz var eminim telefon numarlarımızın da bir sürü harfi aynıdır ne seninkinin numarası?

solcu sağcı evliliği

ikisinden arada kalmış bir çocuk çıkar bence. yani kuran okuyup elhamdüllilah gayız der

flash tv de bal satmak

yanında ev araba veriyoz diyip evin arabanın çekilişe katılan bal firmasının sahibine çıkması güzelliğidir.

bdp li kız mhp li erkek ilişkisi

bence bu ikisi evlenirse çocukları olursa kürtçe konuşan bozkurt çıkar söyleyim.

beni neden seviyorsun diyen kıza cevap

çünkü bana am lazım demeyi göze alıp son anda kıvıranlar derneğinde olanlar kimler ki benim öyle bir dersim yok çünkü ortada garı gız yokk.

ölü numarası yapıp bedavadan yıkanmak

imamın orasını burasını ellemesini göze almaktır sırf bu yüzden ölmeden kndim yıkanmak istiyom yani ölüysekde gay değiliz.sonuçta biri gelip beni mezarımdan çıkarsa elleşse hoş olmaz çünkü ölüyede bi saygı olması lazım