bugün

entry'ler (23)

metrobüste ayağa kalkıp rte diye bağıran kadın

ilginç bir olay.

bilal erdoğan ın okulunda mülteci olmaması

Okulun adı palet okuludur kuzenimden duyduğuma göre paket okullarında mülteci veya afetzefede yokmuş. (bkz: Chp li damgası yemekten korkmak)

yazarlar hiç uyumuyor mu sorunsalı

Uykum yoksa uyumam hakim bey. (bkz: hakim bey uykum yok gelin içelim)

beyaz atli yobaz

Sevdiğim iyi bir yazar (bkz: aranan arkadaş)

söylediğinizde linç yiyebileceğiniz bir şey yaz

Hangi partiye oy verdiğinizi ne söylerseniz söyleyin her zaman linç olursunuz.
-AKP'li yim
-Dinci
-CHP'liyim
-hain
HDP'liyim
-terörist
Bu ülkenin geleceği ne olacak hiç bilemiyorum

gençlerin akın akın kemalizmden çıkması

Akp kayıplarını göçmenler ile kapatırken chp'nin kayıplarını kapatamaması gibi bir sorun vardır bence oy verilirken sadece Türkler versin ana Türkiye'nin kararını anlayalım. (bkz: bence kelimesinin bencil olması)

bir kız götünüzü avuçlasa naparsınız

Yolda yürürken kız gelip götümü avuçlasa rezil olmamak için uzak dur diyerek bağırmak en iyisidir.

bir tane bile ahlaklı ateist tanımadım

Son günlerde fark ettim eskiden daha azdı veya benim gözüme batmıyordu neden Müslümanlık bu kadar yanlış anlaşılıyor. Bende o kadar iyi müslüman değilim ama çocuk sikmek diye bir olay yok bunu yapanlar gerçek müslüman değil

bir sözlük erkeğini aşık edip terketmek

Büyük suçtur cezası yaşadığı mahalledeki çınar ağacında veya lamba direğinde sallandırmaktır eğer bunların hiçbiri bulunmamakta ise evinde yemek bıçağı ile harakiri yapıp onurunu kurtarabilir. (bkz: salak olmak sucmu hakim bey) (bkz: Saf sözlük erkeği)

cinsiyetsiz yazarlar

Sözlük futbol takımına döndü ateisti, ırkçısı, gayi, kadın gibi davrananı/erkek gibi davrananı vs daha aklıma gelmedi. (bkz: takıma her ülkeden bir kişi getirmek)
Not: aslında 2 senedir buradayım sadece yeni hesap açtım

lucifer michaelson

Kim izliyor bunu dediğim youtuber. Küfür çok etse de izlenilmesi gereken yayıncı/youtuber (bkz: Elraen)

salak olmak sucmu hakim bey

Kendisi hakkında başlık açıp boş konuşan salak yazar. (bkz: egoist insan örneği olmak)

ne bakiyon la

Gezenadam ile başlıklarda kavgasını izlediğim yazar.

uludağ sözlüğün en iyi yazarları

Keşke daha önce yazar olsaydım neden 2 sene boyunca hesap açmaya üşendim ki. (bkz: mal olmak)

delikanlı gay

Gay olan insanlara kızamayız çünkü bilerek isteyerek gay olmuyorlar, ama yinede tedavi olmaları gerekli. (bkz: Gay olmak nasıl birşey)

yazar olmak için düşünmek

2 senedir yaşadığım durum her gün girip entryler okumanın ardından 10dk boyunca yazar olup olmayacağıma karar verdiğim süreç.

sizin derdiniz islam

Yanlış bir söylemdir. islam aslında kötü bir din değil sadece bunu yanlış uygulayan günümüz arapları ve bazı çarşaflı kadınlarımız var, her kadın aynı değil bazı çarşaflıların egosu tavan yapmışken bazıları iyi insanlardır. Ben hiç karşılaşmadım diyorsanız düzgün olanların sayısının az olmasıdır. islam bizi geride tutmuyor Osmanlı zamanında Avrupa'ya göre bilimde çok daha ilerideydi sonradan geride kaldık bunun bir takım nedenleri var.
Örn. Padişahların ülkeyi yönetmek yerine sadece karı kız peşinde koşması, savaşları kaybetmemiz ve yanlış kararlar vermemiz.

otobüste pet şişeye idrarını yapan mülteci

Hakkıdır ben olsam yere işerdim. (bkz: ne diyeceğini bilemeyince yapılan şaka)

amerika bizim dostumuzdur diyen çocuk

Efenim bunu diyen çocuk çok küçüktür ve sürekli çizgifilm izliyordur yada doğrudan salaktır yani Amerika bizim dostumuz olamaz şimdi gelip, AmA biz NATO'da yız demek saçma olur o çıkar ittifakı zaten Türklerin hiç bir zaman dostu olmamıştır, olmuş gibi gözüktüğü olmuştur onlar çıkar ittifakıdır.

barbie nin bir milyar dolar gişe yapması

Haksızlıktır barbie filmine gidilmez bence senelerdir barbie görüyorum, her gördüğümde bunun oyuncağınıda filminde çizgi filminde ben hepsinin a- diyerek devam ediyorum, ztn nedense her gördüğümde gıcık olurum. (bkz: barbie bebekten korkan adam)