bugün

entry'ler (14)

sözlükteki erkeklerin kukla yı kıskandığı gerceği

Kaç gündür düşündüğüm gerçek yav sizin bu kuklayla ne alıp veremediğiniz var dedirtir.
Merak ediyorum acaba kukla bu erkeklere ne yaptı hayır o değil neden erkekler sözlükte en kaliteli en mantıklı entry leri girenler arasındaki (bençe en başta) bu adamın neden sözlükten gitmesini istiyosunuz merak etmemi sağladı.

bekaret önemli değil diyen erkek

Bu gibi konuları gördüğümde hep şu gelir aklıma olduda bakire olmayan ama yollu da olmayan (kafada bakire) olan biriyle evlendin hiç bir sorununuzda yok karin kolunda gidiyosun karını bozan adamla karın göz göze geldi adam içinden ne geçirir off bu hatunada ne çakmıştım şimdi yanındaki enayi kullaniyo ya karın beni bozup kıçıma tekmeyi basip nasıl gitmişti diye düşündü ve sen moralinin bozulduğunda ne oldu niye derken evde konuyu büyütün ve en sonunda söylemek zorunda kaldı beni bozdu ve kıçıma tekmeyi basıp yol verdi ne düşünceksin sayın medeni beyefendi? Hayatına nasıl devam ediceksin? Eskisi gibi mutlu olabilicekmisin? Sayın beyefendi iyi düşün medenileşmek bahanesiyle gavatlaşmayalım lütfen.

kadınların seçme seçilme hakkı ellerinden alınsın

Boyle bir oneriyi ortaya sunan beyin sahibinin sikilesi olmasıdır.

whatsappın şerefsiz bir uygulama olduğu gerçeği

Son gorulmeyi kaldırmanın mümkün olduğu uygulama

Not:kapatın arkadaşım son gorülmeyi kalmasım problem dedirtir.

sivilceler yüzünden hoşlanılan kıza açılamamak

Ben otum sen boksun diyemiyceği icin gereksiz korku (bkz: en kötü ne olabilirki).

ad ve soyad mağdurları

Sınem oral gibi pek cok örneği vardır ve güldüren örneklerdır.

otobüs fren yaptığında komik duruma düşmek

Sıkca düştüğüm durum olup arkadaşımı kahkahaya boğduğum anlardır.

en yakındaki kitabın yazarı

Victor Hugo G. Orwell Hugh Howey Albert Camus.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Yanlızlığını paylaşmak isteyip etrafında paylaşıcak kimseyi bulamadığın andır.

euzu besmeleyi bilmeyen kemalist

Genclige hitabeyi bilmeyen rteciden iyi olan durum.

bir pesimistin gözyaşları

Sagopa kajmerin üzerinde 200 güne yakın calıstığı söylediği romantizmayla birlikte hic bıkmadan dinlenebilir olan albümdür dinlerken simdiki gibi 2 ayda albüm yapan sagoya gerekirse 2 senede yapta böyle yap dedirtirir.

uzun ilişkiden yeni çıkmış biriyle olmak

Kullanılmak istemiyen zeki insanların özenle uzak durduğu durduğu durumdur aksi halde can yakar.

hayatının aşkını sözlükte bulacağına inanan yazar

Hayatının aşkının sözluk yazarı olmasını isteyen yazara verilen ad yanıştır.

reddedildikten sonra arkadaş kalamamak

Hoşlanılan kıza acılamama nedenlerinde başı ceker gereksiz bi korkudur.