bugün

entry'ler (1)

kişilik değiştirmek

kıyafet değiştirir gibi kişilik değiştiren insanlar tanıyorum. bir karakteri olmayan ve bunu da doğrulayan insanlar. eğer olmak istediği, olduğu kişiliği gerçekten çok severse bunu bir süre kullanıp bu süre zarfında tanıştığı insanı da kendine(yani olduğu kişiliğe) inandırabilir. evet, ona inandım.

biraz daha açık konuşmak gerekirse, bana kendini peşinde mafyaların olduğunu, birkaç kere ölümden döndüğünü, hatta benimle tanıştığında hastaneden yeni taburcu olduğunu(daha doğrusu kaçtığını) söylemişti. başta herkes gibi inanmadım. ama sonra beni kendine inandırmak için bana yaşadığı her olayın gizlice fotoğrafını, videosunu atıp kanıtladı. zaman geçtikçe ona inanmaya başladım. ve zaman geçtikçe de samimi olmaya başladık. bizi en yakın arkadaşım tanıştırdı. benimle beraber sadece iki arkadaşı vardı. unisex birisi ve önce en yakın arkadaşıma; sonra bana aşık oldu.

kötü biri rolündeyken dün ise sürekli kişilik değiştirdiğini itiraf edip "karaktersizim, kimi beğeniyorsam o oluyorum." dedi. bir anda sevgi pıtırcığına, iyilik meleğine dönüştü. hayatımda böyle sıradışı biri olduğu için sevinmeli miyim üzülmeli miyim bilmiyorum.