bugün

sevdiği entry'ler

hishekimi

Bir kadının gerginliğinin yalnızca pms sebebiyle olduğunu düşündüğünden 18 yaş üstünde olmadığını düşündüğüm yazarca açılmış nick altımdır.

Her seferinde bir troll tarafından sunulan nick altına sahip olmak yeterince üzücü.

kadınların kaliteli erkek karşisındaki çaresizligi

kaliteli insan, kadın ya da erkek farketmeksizin insana kendini çaresiz değil, iyi hem de çok iyi hissettirir.

Saygıdan, nezaketten, seviyeden ve bolca erdemden nasiplenmiş insan, talih kuşu gibidir.
evet, unutulmaz elbette.

cumhuriyet in virüs haberinde kullanıldığı görsel

>devletine bu kadar düşmanca bir tavır

Hocam açtırma geçmişi şimdi çekil usul usul.

Anası sikilmiş ülkenin yemeği ölü eti suyu klor zehiri, sus amına koyim, sus allahını dinini sus

geceye bir gerçek bırak

sonra bir bakıyorsun olmaz denen olmuş,başa gelmez denen yaşanmış ve sen şaşırmıyorsun .

sevgilinin geçmişini kurcalamak

son derece doğal olan eylem. hırlı mı hırsız mı ne hatalar yapmış öğrenmek istersiniz ama kendisinden ama başkasından. bu devirde bir insana güvenmek kolay değil.

anın görüntüsü

görsel

görsel

özlediğin biri var mı

Evet var
Ama bundan sonra gururuma yedirip "seni özledim affet beni" dermiyim bilmiyorum
Bence demem.

kadınların saçma ayrılık sebepleri

Üf öyle insanlar var ki depresyon, depresyon. Elle tutulur bir dertleri de yok inanın hani olsa tabiki hastalikta/ sağlıkta diyerek evleniyorsunuz zaten.
Yalnızca düşünün: siz gezmek istiyorsunuz karşınızdaki insan istemiyor ve bu şekilde seneler geçiyor. Zorla dışarı çıkardığınızda da agresif oluyor.
Bence böyle bir insan kendisi gibi bir oturan boğa bulup onunla evlenmeli.

Karşılıklı anlayış yok ise kimse ayrılan kişiyi suçlayamaz.

topuklu ayakkabı ile araba kullanmak

Boynunu kessen topukluyla araba kullanamayan kadın sürücüler de vardır.

Onlardan biriyim.
Velevki topuklu giysem bile, araba kullanırken o ayakkabı çıkar, yanda duran acil durum ayakkabısı olan " araba babeti" giyilir.

O da mı yok?
Çıplak ayakla araba kullanırım.
O pedalları hissedeceğim aga, başka yolu yok!

sözlük yazarlarının perdeleri

görsel
hayalim bu şekilde bir perde ama bunu asacak kadar geniş pencerem yok.

nickinizin anlamı

Sözlük yazarlarının nick anlamlarıdır.

Fince bir kelime; "Kaiho".
Eksiklik hissedilen veya ulaşılması zor şeyler için istemeyerek de olsa yalnızlığı devam ettirmeye, umutsuz şekilde özlem duymaya deniliyormuş.
(Kültürel yaygın olmayan sözcüklerden, kabul)

düşün ki o bunu okuyor

Okuyacağını bile bile yazılandır.

"Beni anlamadın demeyeceğim. Beni anladın. Zaten en dayanılmaz acı buydu. Sen beni anladın. Anladığın halde canımı yaktın."

Frida Kahlo