bugün

entry'ler (68)

evladı için meyve soyup odasına kadar getiren anne

kurban olunası analardır. kurban olurum annecigim sana..

sevmek

sevilen karşı cinsse içi boştur. fakat başka birseyi nesneyi objeyi canlıyı cansızı v.s sevmek ise çok güzel bir duygudur sonu yoktur.

türk parasına tayyip erdoğan ın resminin basılması

hani benim recebim recebim sarı lira vercegm almassan karakola gidecegim.

akp nin seks kaseti çıktığında olacaklar

recep tayyip erdogan; kaseti izledim ama henüz bilgi almadım, şimdi konuşmam yanlış olur neymiş neyin nesiymiş görecegiz sonra ilgili kurumlar ne gerekiyorsa yerine getirirler.

uygurlu bir çocuğu döven çinliler

aglayasım geldi o çocuk için çıkarma yapılır çine. birtane de olsa bizim insanımız.

aksaray da krolara meydan dayağı

her iki tarafıda ben sıkeyım. insan oldugunuzu unutturan zihniyetler siksın sizi.

alternatif kız tavlama teknikleri

sadece özgüvenli olup ortamı yönetebilmektir.

tanrı ya sorulacak tek soru

şeytan neden sana kafa tutabiliyor bizim bilmedigimiz aciz yönün nedir?

yazarlıktan çaylaklığa düşmek

an itibarı ile başıma gelen durum protesto içinde birdaha girmeyecem bu sözlüge bu yazımı yazdıktan sonra çokta sikmde idi uludag sözlük.

kalitesiz kadınlarla evlenenler

laitesiz kadın yoktur kadınları kalitesiz gösteren abaza erkekler vardır.

türk filmlerini izlememe nedenleri

akıcı olmaması, kamera açılarına özenilmemesi mesela kamera 10 dakika sabit duruyor oyuncular karşısında ezberledigi oyunu sergiliyor kardeşim tiyatromu syrediyoz dedirtiriyor. amerikan filmelerinde ise görüntü aktörün etrafında 360 derece dönüyor ve hatta aynı görüntüyü aynı anda farklı iki açıdan çekim yapabiliyorlar, örn, the 24 dizisi.

her kürt ün pkk lı olmadığı gerçeği

ewet öyle bir gercek vardır muhakkak ama her kurunun yanında bir yaşın yanacagı gercegide vardır.

internetten vatan kurtarmak

bence bizim için yeterlidir internetten tepkilerimizi göstermek galayana da gelmeye gerek yoktur çünkü askerimiz vardır suan görev başında bizim vaktimiz geldiginde biz devir alacagız vatanı dagdan krtarmayı.kınıyorum bu sözü alaycı bir baslıktr, bu baslıgı atan ecnebidir şüphesizki bizi hayal kırıklıgına ugratmak için, bizi duyarsızlastrmak için küçümsemek için pravokatör bir başlık, itibar edilmemesi gerekir. artık bu sanal alem istatistk kurumları gibi çalışmaktadır siyasiler için. siyasete yön verebiliyor toplu paylasım siteleri okan bayülgenin kanal d deki programına bakanlar ne demek istedigimi anlarlar.sizler burda bu tepkileri göstererek bile vatandaşlık görevinizi yerine getirmiş bulunuyrsunz. tv karsına geçip sövmekten daha hayırlıdır burda sövmek.

türkler ölmüş eşek gibi kokuyor

bunu söyleyini bulup sikmek gerek faşist provaktor kürdün söylemidr.

recep tayyip erdoğan

bugune kadar sevdigim ve gün itibarı ile nefret etmeye başlayacagım başbakandır. allah şehitlerimzin mekanını cennet yapsın.

14 temmuz 2011 silvan çatışması

terörün hedefi olmaz dagdan inip şehre gibi söylemler yüzünden şımardı teröristler. akp ve bdp ye seslenyrm türkiyenin çözüm için bir sabrı vardı o taşmak üzere haberiniz olsun oyumu akpye vermiştim pişman olmak üzereyim allah yardımcımız olsun.

türk silahlı kuvvetleri

gururumuz tek güvencemiz olan kurum, siyasi partiler taşaklarınızı yesin.

kürtlerin demokratik özerklik ilan etmesi

ya istiklal ya ölüm...

uludağ sözlük logosu yanına siyah kurdele konulsun

siyah kurdelede yenimi çıktı amk salakları sözlügün arkasına kocaman ayyıldızlı bayragımızı 13.gün koysunlarda görelim gösterelim.

10 temmuz 2011 pkk nın türk askerini kaçırması

hepsini geçtik mhp nerde a.g partisi ne oluyor bunlara ne oluyor bu ülkeye okadar şehit haberlerine sokaklara dökülürdük ne oldu bizlere, chp desen yeni kadrosu bölmeye hazır, akp desen yarı milliyetçi takılır dindar oldugu için savaş istemez korkar, bdp desen şehitlerin sebebi onlar geriye kalıyor milliyetçi partimiz mhp söylemleri ile vatan millet sakarya diyor seçimlerde, şimdi şehit haberleri almış başını gidiyor piyasada yok, he gerçi millet vekilleri gazinoda içip herhangi bir sebeb yüzünden artık cahilligindenmi, parasızlıgındanmı, kötü yola düşmüş bayan vatandaşlarımzı becermekle ülke meselelerine gözünü kulagını agzını kapatan mhp yide kınıyorum alayınızın allah belasını versin.