bugün

entry'ler (22)

çiğ köfteden pasta ile doğum günü kutlamak

başlığı okuyunca direk ibrahim tatlıses geldi aklıma, burcu çetinkaya'nın son zamanlarda ki halleri pek normal değil zaten radikal değişim içine girdi, bakalım sponsor bulamazsa eski haline döneceğini de bekliyorum.

turabi çamkıran

acunun seyirciye meze olarak servis ettiği barzonun önde bayrak taşıyanıdır,kesinlikle iki üç hafta içerisinde elenecek olması muhtemeldir, ondan sonra gönüllülerin şimdilik tek delikanlı olarak gözüken adamı olan yiğit ipi göğüsler.

bakire değilim diyen bakire olmayan kadın

bakire olsa sorun bakire olmasa sorun olmayıp da söylememek söylemek gene dert,nedir bu milletin bekaret sıkıntısı her gün en az sadece benim gördüğüm 3-4 başlık bu konular üstüne.

egemen bağış ın kuran ile dalga geçmesi

bu adamin zaten elle tutulur bir olayi yoktu iyice boka saplanmisti, su an artik sivama moduna girmistir.

çirkin bir kızla çıkan erkeğin aklından geçenler

votkaya da amma zam geldi amk.

karınla bir gece geçirmek istesem ne kadara olur

olmeden once soylenen son sozler.

ünlülerin oynadığı klipler

nihat dogan'in kirdin kalbimi adli eserinde deniz akkaya arzi endam etmistir. gerci cok sonra ogrendik.

başı açık olmasına rağmen bakire olan kız

gayet normal olan bir durumdur, ayrıca başı kapalı olup da bakire olmayan kızdan da farkı yoktur.

zahide ile yetiş hayata

samimiyetsizliği ve tamamı yapmacık hareketleri ile esra ceyhan denilen ksdını hatırlatıyor.

nervium

alkolizim tedavisinde yaşanan yoksunluk dönemlerinde çok işe yarayan, kesinlikle doktor kontrolünde ve gerekli durumlarda amacına uygun olarak kullanılması gereken bağımlılık riski çok yüksek olan piyasa fiyatı da yaradığı işe göre gayet ucuz olan minik yeşil haplardır. yeşil reçete ile satılır.

chp nin oyları yükseliyor

kesinlikle yükselen bir ivme ile gerçekleşen hadisedir.

(bkz: korktuğun belli itiraf et)

komik olmayan komedyen

önder açıkbaş açık ara bankodur.

allah korkusu olmayan insan

canlı odaklı yaşayan, allahtan daha çok insani değerlere zarar vermekten korkan insansa, korkulacak bir şeyin olmadığı insandır. namazdan çıkıp cami avlusunda ki kedileri tekmeleyen çok hacı amca gördüm o yüzden allahtan korkacağına biraz dünyalı olması tercih sebebimdir.

chelsea galatasaray rövanşı skor tahminleri

ne yazık ki galatasaray'ın gol bulamadan mağlup olacağı maç.
skor ise 3-0 olur.

sadri alışık

türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi aktörlerindendir, ses tonunu çok iyi kullanıp filmlerinde seslendirdiği şarkılar ve şiirler de oyunculuğunun yanında tadından yenmez. keşke vefat etmeden bir şiir albümü yapsaymış ben şiir sevmeyen adam olarak bıkmadan usanmadan dinlerdim.

(bkz: sabahları bir kadeh akşamları beş kadeh)

survivor turabi nin superman kolyesi

tamamı ile acun tarafından sezonluk bir mezedir, program biter iki söyleşi programına çıkar sonra gittiği spor salonunda bile hatırlanmaz. bir taner vardı yengeçlere tasma takıp dolaştırıyordu herkes onu konuşuyordu gülüyordu şimdi nerede ne yapıyor acaba bu programın en çok yaradığı kişi şu kadın hijyenik ped reklamında oynayan adınını hatırlayamadığım ancak birinci olan kızdır.

kadıköy vapurunda dayak yiyen akpli

denize atılması ile sonuçlansaydı efsane olacak hadisedir. üstüne işeyip erkeklik organlarını da kafasına sürmüşler mi diye de merak etmiyor değilim hani, bakalım balçicek nasılsa açıklığa kavuşturur hadiseyi.

survivor kızlarının sürekli turabi yi ellemesi

özellikle sahra'nın eli sürekli üzerinde ancak sanıyorum abazalıktan değil turabiyi etkisi altında tutabilmek için yapıyor diye iyimser bir düşünce sahibi olmakla beraber sahradan nefret etmeme engel olamıyorum.

citoles

kullanılır kullanılmaz etkisini göstermesini bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak en az 2 hafta sonuna doğru yararını göstermeye başlayacak ayrıca grubunda fiziksel yan etki olarak en az zararlı olan cipralex'in muadili olan ilaçtir. kendim 2 senedir düzenli ve doktor kontrolünde prozac kullanmaktaydım ancak karaciğer enzimlerinin çok yükselttiğini gösteren analiz sonucunda doktorumun verdiği ilaçtir. ilk bir hafta yarım daha sonra tam tablete döneceğim, bakalım gelişmeleri yazarım artık.

fetonun yen partisine isim önerileri

mesela paralel hareket partisi olabilir yada gülen cemaat partisi logosu da smile olur
php, gcp.