bugün

entry'ler (34)

fakir tam fakir zengin tam zengin oldu

Akepe hükümeti geldiğinden beri halk arasında ki ayrımın ne boyutta olduğunu ve yolsuzlukların haksız iddalar olmadığını belirten durumdur.

mesaj yazılan kişiye cevap verememek

Az önce başıma gelen olaydır. Mesajlaştığım kişiye bir anda attığım mesajlar gitmemeye başladı. Ayrıca açtığım başlıklar anında yeniden kayboluyor. Açılmamış böyle bir başlık diyorum.

mesaj yazılan kişiye cevap verememek

Az önce başıma gelen olaydır. Bi çaresini söyleyin adoslar.

sözlükte ki gurur ezici saçmalık

Türkçe karakter içermeyen nicklerin alınmak zorunda kalınmasıdır.

Bizler Türk'üz ve internet sözlüğü kavramını tüm dünyaya sunan bizleriz. Buna rağmen nicklerimizde türkçe karakter olmaması bana saçma geliyor.

neden dizleri yırtık pantolon

Büyük sorunsaldır . Seri üretimden fabrika çıkışı bi anda verilen robotlar düşünün işte hepsi öyle. Bide kıllı kıllı bacaklarıyla. (bkz: şort giyen kezbanlar)

yazarların yeni yazarlara karşı davranışları

Tamam bağırma bana. (bkz: indir o eli bak indir o eli)

Tanım : sözlük yazarlarının yeni yazarlara karşı aşağılayıcı ve sinir bozucu davranışlardır .

Henüz yeni yazar olmuş bir insana karşı böyle hareketler ve sözler sergileyip sarfetmek ne kadar doğrudur sizce ? Şiddetle kınıyorum.

Adetten tanım : sözlük yazarlarının yeni yazarlara karşı aşağılayıcı ve sinir bozucu davranışlardır .

Henüz yeni yazar olmuş bir insana karşı böyle hareketler ve sözler sergileyip sarfetmek ne kadar doğrudur sizce ? Şiddetle kınıyorum.

bin yıl önceki hardcore

Büyük Türk Cengiz Han Ata'mızın yapmış olduğu mega hardcore'dur.

Not : Allah'a ilk önce Müslüman sonrada Türk olduğumuz için binlerce şükürler olsun.

bugün bir kadını tecavüzden kurtardım

Aslında bu olay başıma hergün bir çok kez geliyor ve ben hergün onlarca kadının tecavüze uğramamasını sağlıyorum.

Nasıl mı ? Tabii ki kendime hakim olarak .

Alkış seslerini duyar gibiyim yada o sesler başlığa aldanan abazan kardeşlerimizden geliyor.

bugün bir kadını tecavüzden kurtardım

Aslında bu olay başıma hergün bir çok kez geliyor ve ben hergün onlarca kadının tecavüze uğramamasını sağlıyorum.

Nasıl mı ? Tabii ki kendime hakim olarak .

Alkış seslerini duyar gibiyim yada o sesler başlığa aldanan abazan kardeşlerimizden geliyor.

ankara denince akla gelenler

Rap dinleyen kelebek gelir . Birde oyun havası gelir ki çaldımı yerimde duramam.

sözlük yazarlarının en sevdiği şarkılar

Yazarların dinlemekten keyif aldıkları dinletilerdir. Tür farkı olmaksızın yazalım.

Karaçalı - Defolu Caddelerde Fotomontaj.

sözlük yazarlarının en sevdiği şarkılar

Yazarlarımızın dinlemekten keyif aldığı dinletilerdir . Tür farkı yoktur.

--- Karaçalı - Sesindeki Haziran ---

göğsümden ama kalbimi kalbine

Allah'ım şimdi bile çalıyo işyerinde kafayı yiyecem.

Çekiyor... Gibi saçma sözleri bulunan salak bir şarkıcının parçası . Dinlenildiğinde içteki nefret birdaha hissedilir.

Çekiyor... Gibi saçma sözleri bulunan salak bir şarkıcının parçası . Dinlenildiğinde içteki nefret birdaha hissedilir.

ıyi armut ve ayı

Günümüzde çokca karşılaşabileceğimiz ilişki türlerinin açılımıdır . Son derece şaşırtıcı olmasının yanısıra kız kişisinin deliler gibi aşık olması yada böyle görüntüler sergilemesi oldukca ürkütücüdür.

50 liralık benzin

(bkz: Valla bende milletin yalancısıyım)

50 liralık benzin

Fütürsuzca nutella süreceksin böylelerinin ağzına ve diyeceksin ki : Bunu bidaha nah yersin ve sonrada swh diyeceksin.