bugün

entry'ler (44)

bakın bu yaşamak değil

Yaşamından mutlu olan pek az insan tanıyorum. Herkesin kendi çapında bir sorunu var. Ve bu çok “bıkkın” bir durum. Şuan yaptığım şey sadece nefes almak. Yaşamak ile yakından uzaktan bir alakası yok. Bir bitki gibi.

tek kullanımlık olup çok kez kullanılan eşyalar

(bkz: ıslak mendil) Önce el, yüz silinir. Daha sonra varsa masa. Daha bitmedi sıra ayakkabıda. Hatta 3-4 kişi döner bir mendlili. Çöpe atmamal için elden gelen yapılır kısacası.

öğretmene alınabilecek hediyeler

(bkz: dolmakalem)
(bkz: şiir kitabı)
(bkz: çiçek)

aldatıldıktan sonra ne yapılmalı

Kafasına sıkılmalı.

gecenin caps i

görsel

13 mart ygs dramı

Bu sene gireceğim sınavdır. ilk denememdir umarım sonuncusu da olur. Tamam hayatın sonu değil ama bir çok şeyin başlangıcıdı. Birde isteğim fen ölümüne zor, tarih-coğrafya ise basit olsun. Psikoloji.

kapı açık sıçmak

Evde kimse yokken ortaya çıkan durumdur. Hatta soyunmaya araholde bile başlanabilir. Güzeldir işte.

ben bu yazıyı babama yazdım

Çok özledim.Nerdesin baba, mutlu musun orada? Ailen yok yanında, buluşacağız yakında. Çok özledim baba.

beyni uyuşturan şeyler

Her ortamda dikkat çekmeye çalışan dur durak bilmeden anlamsızca konuşan insandır. Susta motorun soğusun be kardeşim.

emel özkızıltaş

“Ay öldüresi var beni.”

kızların kendi aralarında konuştuğu şeyler

(bkz: Ağda)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Koray Avcı - Hoşgeldin.

gecenin güzeli

görsel

zeka mı güzellik mi

Şahsi görüşüm zekadır. istediği kadar güzel/yakışıklı olsun beyninin içi boşsa hiç bir şey ifade etmiyor. Hepinize tavsiye ederim.

en iyi bilgisayar oyunu

GTA serisi ve SIMS serisi. Fazla düşünmeye gerek yok, konu kilit.

son umut filmi hakkında

Çanakkale Savaşı'ndan sonra çocuklarını arayan bir babanın hikayesidir. Oyunculukta çığır açmış insanların oynadığı çok başarılı bir filmdir. Filmin sonunda baba çocuklarından birini bulur.

kışın duştan çıkmak

Az sonra başıma gelecek olan iç ürperten, kışa sövdüren durumdur.

nefret edilen isimler

irem. iremlerle hiç iyi anlaşamam çünkü neden anlaşayım? irem o. Birde Büşra var tabii.

sözlük yazarlarının en çok korktuğu şeyler

Eşimin en yakın arkadaşıma aşık olması.

sözlük yazarlarının itirafları

Sakin görünmeye çalışıyorum fakat o kadar stresliyim ki içim içimi yiyor. Hep bir soru işareti var kafamda. Ya olmazsa? Ya başaramazsam? Gerçekten çok sinir bozucu.