bugün

entry'ler (24)

depremde ihmali olan belediyelerin soruşturulması

Kaçak yapıları resmileştirenler imar affı çıkartıp affedenler ne zaman soruşturulacak…

güzel olan kızların erken yaşta evlenmesi

işin sonuna bakacaksın erkenden evlenip boşanan çok güzel kız gördüm,duydum,tanıdım hepside pişmandı erken yaşta evlendiği için, mutlu olup boşanmayanlarda vardır elbet sözüm onlara değil…

yalnızlıktan ölmek

Yalnızlık güzeldir kendinle kalıp sorarsın kendine o niye oldu, bu niye oldu, kendinle yüzleşirsin yalnızlık o kadarda kötü değildir. Yalnızlıktan ölmez insan ölmek başka mevzu sırası gelen ölür azrail bakmaz yani bu adam yalnız mı? Kalabalık mı senden alacağı şeyi alır gider vakti geldiğinde.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/_nAex9N1yCA Bu gecenin ve diğer bir kaç gecenin şarkısı bu benim için redd-sende saçmala birlikte saçmalayalım.

yılan hikayesi

Efsane dizi çocukluğumuzun dizisi blok flütle şarkısını çalarlardı mahallede okulda çocuklar, sonra bi dönem yenisini çektiler başka kadroyla olmadı yanlış hatırlamıyorsam.bak şimdi başlığı diziye yorumladım geçmişe gittim.

yazarların banka hesabındaki para miktarı

-2.400 ₺ maaşa daha çok zaman var -5.000 ₺ olur o daha.

kemalist yumruklamak

insanların görüşüne saygı duyamayıp hazımsız olunca sağa sola yumruk atma eğilimi gösteren şiddetten başka bir bok anlamayan insan eylemi Kemalist olması ateist olması önemli değildir yumruklamaya çalıştığın insandır ilk başta ya adamda sıkıysa bi yumruk atıp on yumruk yiyip hastanelik olma ihtimalide yüksek insandır sonuçta anladığın dil o sanada anladığın dilde cevap verecek adam çok olur yanlış yoldasın.

boşanma oranlarının artma sebepleri

Evlenmiş olmak için evlenmek, aile istedi diye evlenmek, biri birini tanımadan, anlamadan aceleyle evlenmek, sevgililikle evliliğin aynı olacağını düşünmek ve diğerleri bunlar bir kaç etmen benim gözlemlediğim daha fazla örnekle çeşitlendirilebilir evlenmiş olmak için evlenmeyin.

boşanma oranlarının artma sebepleri

Evlenmiş olmak için evlenmek, aile istedi diye evlenmek, biri birini tanımadan, anlamadan aceleyle evlenmek, sevgililikle evliliğin aynı olacağını düşünmek ve diğerleri bunlar bir kaç etmen benim gözlemlediğim daha fazla örnekle çeşitlendirilebilir evlenmiş olmak için evlenmeyin.

uludağ sözlük

Yazar olma süreci daha hızlı henüz yeniyim ama güzel bi platform takılıyoruz işte.

bir zamanlar çukurova

Saçmalıklar silsilesi aptal bi dizi izleyene saygı duyarım ama izlemem.

bir erkeğin büyük penisli olduğunu anlama yolları

Orası ne kadar uzunsa muhakkak başka yeri eksik kalmıştır oradan anlarsınız.insanın aklı kısa olmasın gerisi teferruat.

1 doların 9 tl olması

Ver mehteri parası olan düşünsün bizde dolar 5 lira da olsa 10 lira da olsa zaten para yok o yüzden bir anlamı yok ülkeyi bu hale sokanlar utansın siyasi olarak algılanmasın siyasetle işim yok doların yükselmesinde benim de bi payım varsa allah benimde belamı versin ne diyelim alın size kötü entry. Eksileyin

en iyi windows sürümü

Windows xp en iyisi ve en uzun süre kullanılanı yanlış hatırlamıyorsam.günümüzde windows 10 da güzel bi işletim sistemi bence.

eğilirken eliyle göğüs dekoltesini kapatan kız

Akıllı kızdır günümüzde ben hiç bi yerini kapatan kız görmedim aksine orasını burasını açmaya çabalayan çok kız gördüm, öyle olmayanlarda var tabi onları tenzih ederim.

sevmek

Hep sevdik zaten anasını satayım bir gün sevilmedik iyimi, bide gittik sevilmeyecek olan ne kadar boktan kız varsa onları sevdik ben sevme limitimi doldurdum o yüzden sevecek olan varsa buyursun gelsin sevdim ama sevilmedim, sevilirsem yine sevmeye başlarım belki.

bir sözlük kızına iyi geceler mesajı atmak

bilmiyorum daha keşfetmedim kız sözlük yazarlarını buradan tüm sözlük yazarlarına, çaylaklarına (kız, erkek olarak ayırmıyorum nezaketen yanlış anlaşılmasın) iyi geceler diliyorum her şey gönlünüzce olsun.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Müslüm Gürses-ben razıyım babaya selam damara devam.

eşi tarafından 104 yerinden bıçaklanan kadın

Yine kadın cinayeti yine vahşet allah bin türlü belasızı versin diyeceğim de vermiyor ki oda, devlet versin diyeceğim cezasını ondada tık yok alır içeri göstermelik iki üç ay sonra serbest yine çıkacak ortalığa kadınları katledecek yok bizden bi adam olmaz.

doğmadan önce ölü müydük

Bilmiyorum ki doğmadan önce ölü değildik testislerde bulunan sperm hücrelerinden bir kısmıydık sadece 4-5 dakikalık zevkin mahsulüyüz işte daha ne olsun.ölümden sonra hayat var mı?asıl soru bu benim için.