bugün

entry'ler (197)

sevgiliye hitap biçimleri

dalkürek.

vahenin sofrası

suanda kendisinden daha akilli oldugunu dusundugum bir köpegi konuk ettigi programdir. ayrica adindan ve resminden yemek programi olmasi gerektigini anladigim bu programda kopek neden konuktur?!

yahudi denince akla gelenler

abidik gubidik isimler.

sözlük yazarlarının itirafları

beş küsür yıllık bir ilişki sonunda hala aynı hatalarla mücadele edip, üzülüp, sinirlenip, mutsuz olarak gerizekalı olduğumu düşünüyorum. neyi neden zorluyorum gerçekten bilmiyorum. bu sefer düzeldi dediğim her zaman haksız çıkmanın verdiği yenilgiyi bünyem kaldırmıyor artık. keşke hiç tanışmasaydık, keşke hiç başlamasaydı bu ilişki. adeta bir kanser hücresi gibi. ne kesip atabiliyor insan ne de onunla yaşayabiliyor. o kadar kötü günüm oldu ama hiç bu kadar çaresiz ve üzgün hissettiğimi hatırlamıyorum. çok mutsuzum be sözlük.

sözlük yazarlarının ruh halleri

üşengeçlikte nirvaya ulaşmış bulunmaktayım. öyle ki üşenmeye bile üşenir haldeyim.

sivrisinek

bu yaz kesinlikle mutasyona uğrayıp, görünmez ve sessiz olabilmeyi başarabilmişlerdir ya da çok iyi sivrisinek taklidi yapabilen canlılar türemiş yoksa her sabah bu çirkin ısırıklarla uyanmak niye ?!

istanbul denince akla gelenler

(bkz: hüzün)

koca bir yaz tatilini evde geçirmek

(bkz: marmariste ikamet etmek) *

muhteşem üçlüler

recep- tayyip- erdogan ***

das scharnier

(bkz: reze)

reze

alm. (bkz: das Scharnier)

das zellglas

(bkz: selofan)

selofan

alm. (bkz: das Zellglas)

tripsiz kız bulmak

şimdilerde tripsiz erkek bulmaktan daha kolaydır.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

florence+ the machine- heartlines

kuru fasulyedeki inanılmaz mantık hatası

kuru girip kuru * çıkması gerekirken, süblimleşip gaz halinde çıkmasıdır.

uyku gelmediği zaman uyku çağırmak

ders çalışmayı deneyin. işe yaradığını göreceksiniz. emin olmak için uykunuz gelmeye başladıgı anda bırakın, nasıl da cin gibi oldugunuza şaşırıp kalacaksınız.

eski sevgilinin sesi

boru sesi ti kadar anlamsızdır. bilinir ama bir şey ifade etmez.

sınav sonucu sorulan öğrencinin cevapları

asıl imtihan diğer tarafta.

erkek dediğin uzun penisli olmalı diyen kadın

henüz sert penis ile tanışmamış kadındır.