bugün

entry'ler (16)

atatürkçü yazarlar

Sonuna kadar atatürkçüyüz. Atatürk kalbimizde. Unutmayın ki Atatürk olmasaydı bilgisayarın başında rahat rahat oturamazdık.

dört yapraklı yonca

Bir kağıdı alıp yoncanın yaprağı şeklinde ve boyutu şeklinde kesip, yeşile boyadıktan sonra 3 yapraklı normal bir yoncanın üstüne selobant ile yapıştırıp sevgilisine al sana 4 yapraklı yonca buldum demesi.

23 nisan kutlamalarının iptal edilmesi

Yine niye iptal ediliyor ya saçma saçma şey. Atatürk'ün bir sözü hala kulaklarımızda çınlıyor ''beni unutturmaya çalışanlar olacaktır.''

80 kilo kızın balık etliyim demesi

Bir bakar incelerim onu orada sonra da çekip giderim oradan. Espiri miydi acaba diye düşünürüm giderken sonra sanırım espiri diye gülerim bir anlığına.

sıkıldım

Her şeyden, herkesten, hayattan, kendimden, teogun gelmesini beklemekten, canımın sıkılmasından, test çözmekten, hocalardan sıkıldım.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=_aYivBntOC4 ve https://www.youtube.com/watch?v=k5YsyttcEns

survivor 2016

sağını solunu açan insanlar. Özellikle erkeklerden kası olanlar kasım var diye kaslarını ağzımıza sokuyorlar. Kızlar desen o konuya hiç girmeyeyim.

süper gücünüz olsa ne yapmak isterdiniz

Açıkçası insanlara IQ naklederdim. sjjsjsjsjjsjajsjs

doctor who

Bu diziye bayılıyorum ve izlerken hiçbir zaman da sıkılmıyorum. Diziye başlamak isteyenlere tavsiye ederim.

sınıfın whatsapp grubu

sırf konu açılsın diye yarınki ders programını veya yazılı tarihlerini soran bir saçma gruptur kafa dengi insanlar da vardır aralarında ama aptal aptal şey sormazlar. jsjsj

ders çalışmak

Sınava 2 hafta var teog a giricem. Bir an önce bitsin de kurtulayım diyorum ama bu cümleyi kime söylersem önünde lise var diyolar. Çok çalışmam gerek malesef.(çok sıkıcı)

league of legends oynayan kız modeli

Ben lol ü nedense severim ya bilmiyorum ama bazen küfür ederler falan. Bazen hiç konuşmam bazen ise konuşur kanka olurum en sonunda ben kızım derim ve gerisinde herkes asılır ama ben kanka olurum jsjsj
Kötü de oynamıyorum zaten 30 lvl ım jsjs.

teog

2 hafta sonra gireceğim bir sınavdır liseyi belirliyor.(bir an önce bitse de kurtulsak keşke)

mezuniyet

sınavdan sonra mezuniyeti bekliyorum süper jsjsj
elbise almadır eş falan hiç takmıyorum elbet olur diye geçiyorum. sınav var önümde 2 hafta kalmış şurda sjsj(oysa ki çalışmayıp uludağ sözlükte takılıyorum)

ilkokul numarasını unutmamak

okul numaram 1. sınıftan beri 114 okul değiştirdim hala 114 unutmak mümkün mü???

lol oynayan kız

selam ben de lol oynuyorum. hatta bazden bana oha falan diye tepki verenler de oluyo e tabi haliyle güzel de oynuyorum 30 lvl im sonuçta ama dereceli daha atmadım sjsjsj