bugün

entry'ler (23)

950 tl ye saçını boyatan kız

Bu kadın görmüş dedim, bu kadına geçirmişler dedim.

burcunuzun perisi ne

Yeni bir meslek dali daha bulunmus oldu.

kadınlar erkeğin ilk neresine bakar

Cogu kalbine yazmis, hic tanimadigi bir adamin ustelik " ehm ehm gomleginizin dugmelerini acarmisiniz bi kalbinize bakip cikicamda " " kasmi o evet evet komple soyunun lutfen"

Bknz; otobuste istismar

namaz kılan tayyip erdoğan vs rakı içen atatürk

Namazla niyazla turkiyeyi siken, ayakkabi kutularina para doldurup isvicre bankalarina havale eden tayyip vs Turkiyeyi Turklere armagan eden, yarali halde devlet meselelerine ara vermeyen Mustafa Kemal Ataturk bence o baslik.

top erkek

Pembe kot giyip kupe takip kizlarla olabilecegini zanneden erkektir. Canim benim olursun tabi ama kanka yani got biti olarak.

turkcellin 4g ye en ileri mobil teknoloji demesi

Update yapilmasi gereken yazardir, biri sunun tusuna basiversin.

bknz; dogru söyle internetin kotalimi?

ıssız adama düşseniz yapma diyeceğiniz 3 şey

Duste bi goreyim ben, bakalim bunlarimi diyon.

başlarım sigaraya

Dislanma korkusu ile yutulmus kul tablasi hissi veren olay. Icmemek mutluluk ve ayricaliktir. Kizlarda kul tabagi ile opusmek istemez. Sigara oldurur yerine, sigara el manuele muhtac yasatir oldurmez surundurur deseler daha inandirici olurdu bence, caydirici bi etkiside yok degil.

ıssız odaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 kız

Biri olmazsa digeri olsun mantigidir, 3ude vermez lezbiyen olurlarsa durum degisik haller alabilir. Buda bi fikir.

tip hariç kızları aşık ettirebilecek 3 şey

ilgi, ilgi, ilgi. nokta. Kadinlar kendilerine surekli ilgi gosteren erkeklerle oluyorlar guzel kardesim gerisi bos. Konusmak demis cogu bazilarininki sadece agizdan yellenme.

ısırdığında 4 saat boyunca orgazm yaşatan örümcek

Adam almis eve getirmi kadin bildigin zulasini patlatmis olay bu.

fakir bir insanla sevişmek zorunda kalmak

Fakirler yikanmaz zanneden yazarin cigliklaridir. Evet efenim yalanacak kukunun insana ait olmadigi kafanin guzelligi ile essek ile bir münasebet kuruldugu beyan edilmektedir, dil ve dudaklar vasitasi ile hayatinin olayini yasayan essek nirvanadan inince yayinimiza konuk olucaktir, evet efenim sepet efenim.

bütün psikolojik sorunların çözümü

Tedavi olsa bile 12 bin lirayi verince gine bozulacak o pisikoloji?

piç erkekle çıkıp efendi erkekle evlenen kız

Baba olmayi pic erkeğe yakistiramayan ayni zamanda, efendi erkeğin yaninda durup kendisini sinifin populer kizi olmaktan alikoymak istemeyen kizdir.

Bknz: sen ezilirsen yanindakinide ezdirirsin.
Bknz: bu pic ogluma/kizima neler yapmaz.
Bknz: yüzzüklerin efendisi, efendilik yuzzuktemi?

kuran ı kerim deki akılalmaz çelişki

Ceviriden kaynaklaniyor arapça türkçeye tam çevirilemez diyip yırtılacak husustur. E o zaman ingilizceye cevirelim sozunden sonra hicbir dil hicbir dile cevrilemez tam diyerek bir celiskiyede dusmeleri ( dusurulmeleri ) kacinilmazdir.

Bknz: The Wolf of Cami = Imam

senden iyisini buldum ayrılalım mı diyen kız

Senden iyisini bulmadan olmaz cevabini vereceğim kızdır.

bana artı oy vermek zorundasınız

Karşılıklı beğen duvarındayimdan sonraki jenerasyon.

Bknz: Empati. dll yanit vermiyor.

evliyken başka biriyle seks yapan kızın namusu

Yaptim pisman degilim. ( kocasi cidden is gormuyormus, sevabina )

atatürk geri dönse söyleyeceği ilk söz

Götüm metrekare Anıtkabir i 9 senede borçla 1953 yilinda yarim yamalak eksik bitirdiniz, bölücü teror orgutu pkklilari millet vekili diye aylik 25 bin liraya milletin efendisimi yaptiniz?

rockefeller in dünyadaki herkese takacağı çip

Icine 2 oyun 3 muzik koyarlar bana tak bana tak diye siraya girer ustune para verirsiniz.

Bknz: apple