bugün

entry'ler (178)

cumhuriyetin yıkılmasına evet diyenler

kimse korkmasın ve kimse korku edebiyatı yapmasın , ne bu evetlerle cumhuriyet yıkılır , nede hayırcılar cumhuriyetin bekçileridir . evet oyu verenlerde en az hayır oy verenler kadar cumhuriyetçidirler.

kemal kılıçdaroğlu nun halktan yediği ilk sille

daha çok yiyecektir.

kemal kılıçdaroğlu

galiba gandi kemal bdp nin çağrısına uyarak seçimi boykot etti , kendi oy kullanamayan ilk genel başkandır kendisi.

11 eylül 2010 kayserispor fenerbahçe maçı

ligin en çok gol atan takımı ile en az gol yiyen iki takımından biri olan kayserisporun maçını fenerbahçenin ilk golü atması durumunda rahat kazanacağını düşündüğüm maçtır.kayserispor bu sene oynadığı maçlarda hiç yenik duruma düşmedi , bu açıdan ilk golü yerse ne yapacağını göreceğiz .milli maçlardan moralli dönen niang , stoch , yobonun etkili olacağını düşünüyorum , kayseri açısından zaleyata ve cangele etkili olacaktır.

kemal kılıçdaroğlu

mevcut sorunların çözümü için sorulan sorulara verdiği cevaplar ;

1 - biz olsaydık böyle bir şey olmazdı.
2 - iktidara gelince görürsünüz.

türkiye nin en yaşanabilir illeri

memleketim diye söylemiyorumda gümüşhanede fena sayılmaz , 30 - 35 arası olması mantıklıdır, doğa turizmi , kış turizmi , güvenli oluşu , okuma yazma oranının yüksek olması artılarıdır.

11 eylül 2010 beşiktaş mke ankaragücü maçı

ümit özatın hocalığını sınayacağı maçlardan biri olacaktır , iyi hoca adayı mı yoksa çok konuşup iş yapamayan hocamı olacağını bir nebze de olsun göreceğimiz maçtır.

8 eylül 2010 türkiye slovenya basketbol maçı

lakoviç ve dragiçi durdurabilirsek kazanabileceğimizi düşündüğüm maçtır , son avrupa şampiyonasında son topla kaybetmiştik ki o zaman daha güçlülerdi...

çok az kişinin keşfedebildiği şarkılar

bazı albümlerde pek öne çıkamamış şarkılarda sayılabilir , mesela kıraçın ilk albümündeki bozkırdaki ağaç örnek olabilir.

bursaspor u şampiyon yapmazlar

son olarak ta erman toroğlunun bahsettiği görüş , yok neye dayanarak söylüyor bir bildiği mi var , yoksa ezbere mi konuşuyor belli değil , her zamanki gibi eyyam yapıyor, bursa neden şampiyon olmasın ,pekala olabilir.270 dk vare önlerinde...

beşiktaşlı duruşu

iki haftadır doğru düzgün top oynamadığı halde ,sebebi hakemlerde aramak ta beşiktaş duruşumudur ?

bilica nın penaltı noktasını eşelemesi

fenerbahçeli olarak tasvip etmesemde , penaltı kaçmasının nedeni bu değildir,top gayet düzgün duruyordu...

18 nisan 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

yahu ilk yarıdaki maçta fenerbahçe lehine maç 0 - 0 ken verilmeyen penaltısı ve ofsayttan yediği üçüncü gol varken konuşmayan bjk liler bugün bülbül kesildi.top oynadınız da hakem mi engelledi,mustafa denizli utanmasa recep, ulvi ,kadir ve gökhanıda oynatacaktı.bjk nin bu maçtaki taktiği 9-2.hadi cnım geçmiş olsun...

futbol maçlarında görülmüş ender sonuçlar

bu sene fransa liginde oynanan ve 5 - 5 biten lyon - marsilya maçı buna örnek olabilir.

özhan canaydın

nesli tükenmekte olan beyefendi bir insan,samimi bir spor adamı , içi dışı bir centilmen,bu kirli spor dünyası içinde kirlenmemiş , değeri yeterince bilinmemiş insan...mekanın cennet olsun , güle güle güzel insan ...

ejder kapanı

oyuncu kadrosuna bakıp aldanıp girdim ama aradığımı bulamadım,zaman zaman se7en i andırıyor,yağmurlu günler, sürekli karanlıkta geçen bölümler,emekliliği gelmiş amir,genç komser vs .sonuçta suçluyu tahmin etmek zor olmuyor,sanki daha iyi olabilirdi.

içime sinmiyor

seni bana vermediler , seni bana vermediler , mutlu olsunlar diyorum ,elbet onlarda severler. ötesi yok , sevdiği kişiye ulaşamayanları nasılda hüzünlendirir.

21 kasım 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı

ilk golu fenerbahçenin atması durumunda fenerbahçe için kolay galip geleceğini düşündüğüm maçtır,mehmet topuz ve cristianın öne çıkacağını beklediğim maçtır.

colin kazım richards

bir fenerbahçeli olarak hiçte beğenmediğim açıklamalar yapmış,bu açıklamaların kimseye bir yararı dokunmayacağı aşikar...

istanbul vs ısparta

yaklaşık 10 saat süren yolculuk.