bugün

entry'ler (12)

ağızda bakır tadı bırakan yazılar

hayal gücü güçlü olan ben gibi yazarlar için bu yazıdır. bakır tadı bırakan yazı kısmını görünce o tat direkman ağzımda oluşuyor..

the elder scrolls v skyrim

11.11.11 saçmalığına katılan, elder scrolls serisinin devam oyunudur. bir çok yönden oblivion ve morrowind'e benzediği şeklinde eleştriler almış.

cromagnon

ilk klanlardan varsayılan cromagna'nın yurttaşı dır.

telefonun elde patlaması

bataryanın patlmasından kaynaklanır. telefon kullağınızdayken olursa öldürebilir.

ben bu yazıyı sana yazdım

o mesajınla bütün sen yıktın bütün kalkanlarımı. o yüzden senin yanında kedi gibi olduğum için beni eleştirme, sevgimi erken belli ettiğim için beni yerme, pot kırıp saçmalarımı hoş gör. bak şimdi çelik gibiyim, taşı sıksa suyunu çıkarır, bakınca deyme kabadayıya taş çıkartır halime geri döndüm. gerçi birkez sesini duysam yine kedi yavrusuna döner söyleyeceklerimi de unuturum hepten* ama, yinede sana karşı bile sert olcam bundan sonra. biraz laf sokarsam hoş gör. azıcık ağzımı da boğzcam, laçkalaşçam. tabi bunların hepsi seni görmek üzerine kurulu.
telefonumu mesajımı engelledin madem, bir mesaj at ben bunu yaptım diye. merak ediyroum başına birşey mi geldi diye...

big bad wolf

its me!.. büyük kötü kurt, bir masal fenomenidir, masalların nuri alçosudur. kırmızı başlıklı kızı yer*, üç küçük domuzun evini uçurur, ördek yavrularını kandırır.

bir kadının en savunmasız olduğu an

yeni doğum yaptığı an yada doğumdan hemen önce çığlık çığlığa bağırdığı andır.

insan kaç kez aşık olabilir sorunsalı

kızları bilmem ama erkekler iki kere. genelde biri lisede yada lise dönemi civarında diğeri daha sonra..

avseq01 dat

yıllarca ayse sandığımız video formatı..

the lord of the rings

talkienin fantazya edebiyatı akımını başlatan eseri..

nuri alço kız meslek lisesi

film karakteri, gerçekte var olmayan birisinin ismiyle kurulan tek meslek lisesi olabilir. nuri alço halka mal olmuş yada şu durumda halka halvet olmuş bir karakter..

siyaha calan pembe

vişneçürüğü yada koyu vişneçürüğü rengi.