bugün

entry'ler (25)

ben bu yazıyı öylesine yazdım

eskiden hasan a gidiyorduk. hasan hiç beni görmek istemiyordu. beni görünce hemen başka tarafa bakıyordu. hatta bir kere beni görmesin diye elimi öpmüştü. bizim için sadece bir kaç şeyi yanlış yazmamızın nedenidir. bir önemi yoktur.

sözlük yazarlarının sorunları

hasan ın sol kulak zarımı patlattığını bildiği halde bir şey demeyen müjgan ın suratını görmek
dalmak
unutkanlık
boş boş bakmak.

cemil tugay

dünyada stadı olmayan en eski takım karşıyaka rezaletini bitirecek olan belediye başkanı.

31 mart 2024 izmir seçim sonuçları

cemil tugay yüzde 60 la kazanır.

volkan bahçekapılı

buse terim in eşi.

çandarlı ya tabi ki yılmazlar a zarar vermek için gitmiştim. mujo yakında doğançay mezarlığındaki çukuruna siktir olup gidecek. bir hayli de para kalacak.

Bugün efes i pazar günü fener i yenerek kupayı alacağız. inş müge maçlara gitmeme izin verir. izin vermezse de gidemem olsun.

mujo öğretmenlik yaptığı ortaokuldan tonga ya bir kız ayarlamış. tonga yı evlendirdi o kızla. fulden mi ne öyle boktan birisi. ben anlarım diye korkuyor. çok da bilmemneyimizdeydi.

semra aksu

bugün çiğli tramvayında gördüm. üzerimdeki dabbe kesik hissi yapınca başka tarafa baktım.

tımarhanede bu hafta

perşembe günleri orada çok geriliyorum. sınıf, öğretmen müjgan falan.

tımarhanede bu hafta

zihin bulanıklığım müjgan yüzünden. mügeyle bebeğimizi pışpışlarken bir şeyim kalmaz.

tımarhanede bu hafta

bornova nikah salonunda bir gün umut oğuz un tek kişilik gösterisindeydim. umut oğuz seyircilerle şakalaşıyordu. bornova belediye başkanı olan suphi koyuncuoğlu lisesinden eski sınıf arkadaşı da oradaydı. benim hiç gülmemem umut oğuz un dikkatini çekti. tam bana bir şey diyecekti ki üzerimdeki dabbe kesik hissi yapınca salondan çıktım.

tımarhanede bu hafta

psikolojik rahatsızlığın ne olduğunu bilmiyorum. onlar beni anlamıyor. ben onları anlamıyorum. müge yle evlendikten sonra buraya ancak pilav üstü döner varsa gelirim.

kol kırılır yen içinde kalır

nah kalır.

t rsm de kahvede oturur gibi oturmak

üzerimdeki dabbe ile nikah günümü bekliyorum. başka nasıl oturayım.

pont bornovadan snrki bs trmv

teşekkür ederim ama kız değilim.

tımarhanede bu hafta

bir gün tr s m de erkan ın telefonu çaldı. arayan kişi banu a bla diye yazıyordu. ama telefonu anne diye açtı. erkan a niye anneni banu a bla diye kaydettin banu a blaya neden anne diyorsun diyecektim ki üzerimdeki dabbe kesik hissi yapınca bir şey demedim. dabbe çok zihin bulandırıyor ama olsun.

pont bornovadan snrki bs trmv

12. nesil olan şahsım. fakat nikim karakter sınırına takıldığı için niki bu şekilde aldım. gerçek nikim şu

(bkz: point bornovadan sonraki boş tramvay)

yakışıklı erkek görünce verilen tepkiler

şahsımı görünce verilen tepkilerdir.

istanbulda 43 tane üniversite olması

yakında 100 tane olur zaten. sürekli yeni üniversite açılıyor.