bugün

entry'ler (18)

hayata yön veren sözler

Ayakkabılarım olmadığı için üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar

hugo chavez

ülke petrolünü kendi malı değil tüm ülkenin oldugu haklı görüşünü savunup yıllık petrol karından belli bir payda ülke insanlarına veren sosyalist lider.

öss ye çalışırken dinlenen şarkılar

başıbozuk-kimsecikler amaçsız bişey yaptıgınızı anlarsınız.

türkçe şarkılarda geçen rezalet sözler

ama benim adım elvan dalton.
ben gezerim balkon balkon.
gelir de koynuna girerim ama.
kobrayı dolarım boynuna.

açın kızlar arayı.
salıyom kobrayı varooooo.

elektrikli şofbenin sigortayı attırması

evde birisi varsa şanlısın..
-alperen sigorta attı
-alperennnnn
-tamam açtım
yoksa
-çat
-öğrenci evide halılar malum temizliktedir duş hadisesi sırasında çıkmak birde kış ayı ise yürek ister=)
-nitekim çıkılır ve setup eski haline getirilir.

(ayrıca kademeyi bir 3 bir 2 yapıp sıcaklığı yakaladığım günleri bilirim=)

volkan

Mağmanın yerin derinliklerinden hareket ederek yer yüzüne çıkması veya yer yüzüne yakın derinliklere kadar gelerek soğuması olayına volkanizma denir. ayrıca Volkanizma sırasında mağma katı, sıvı ve gaz halinde yer yüzüne çıkar. Çıkan sıvı maddelere lav, katı maddelere tüf denir. Gazların çoğu ise su buharıdır.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

belki benim kağıt param, bir şekilde, döne dolaşa senin cebine girmiştir
belki aynı posta kutusuna değişik zamanlarda da olsa birkaç mektup atmışızdır
ayın karpuz dilimi gibi batışını izlemişizdir deniz kıyısında
aynı köşeye oturmuşuzdur köhnede belki de birkaç günarayla
olamaz mı? olabilir * *

sigarayı bırakmak

hükümetimizin sanki tek eksik bu kalmış gibi bırakmak isteyenlere yardım edeceğini açıkladığı olay.hatta şirketlere dava açmak isteyenlerin tüm masrafları karşılanıyomuş *

aysu

ısparta halkının su yüzünden dişlerinin aldığı renk düşünülürse içilmesini önermediğim su markasıdır.

fotospor

her sene fenerbahçe ye ronaldinho yu getiren gazetedir.

tarih

batıdaki karşılığı grekçedeki istoriadan gelmektedir.iyonya lehçesinde bildirme, haber alma yoluyla bilgi edinme anlamlarında kullanılan kelimedir.

jeokimya

yeryuvarı ve çevresini oluşturan beş ayrı kütledeki (litosfer, pedosfer, hidrosfer, biyosfer, atmosfer) tüm kimyasal olayları inceleyen bir yerbilim dalıdır..ayrıca uzun seneler geçilemeyen yaz okulu gibi bi nimet varsa para verip geçilinen derstir.

jeoloji

ne olacaksın sen şimdi denildiğinde apışıp kalınan bölüm.

mineraloji

4 sene boyunca aldığım sonunda yaz okulunda geçerim ya diyipte finaline uyuya kaldığım ders*

facebook ta tanımadığı kızları ekleyen abazan

yaşadığı seneler boyunca kızlar tarafından reddedilen sonunda çareyi fotoshopla yanında arabası ile pozlarda ve arkadaş olarak ekle ibaresi bulunan facebookta arayan burdanda red yerse niye geldim lan bu dünyaya diyip isyan eden insan tipi*

20 ağustos 2009 galatasaray levadia tallinn maçı

kupaya giden yolda fazla zorlamıcak izleyenlere zevk verecek kolay bi maç.

memleketine giderek tatil yapan kişi

Bayılarak gittiğine inanmadığım kişi,ama 5 yıldızlı tatil yapamadığı için sadece bu ayrım yüzünden sefil yaftası yememesi gereken tatilin ne olduğunu bilmeyen insandan daha fukara olmayan kişide

gir kanıma

şarkı on numara ama harunu dinlerken kapatin gözlerinizi daha iyi oluyor,söylediğini söyleyin ama yaptığını yapmayın*