bugün

entry'ler (12)

bira içerken poz veren ergen

adı üstünde ergen, yenidir o ortamda, taptazedir. hele sosyal paylaşım sitesinde * her iki fotosundan birinde bu poz yok mu, ağzının ortasına sumsuğu atasınız gelir.

güzel kız görünce yengenizdir tripleri

"daha ayarlayamadım ama biliyorum benim olacak" gibi salak bir mantığa sahip erkek cümlesi. yahu bu nasıl bir kendine güven, bu nasıl bir ego. aslında uzaktan platonik takılmaktan ileriye gidememiş erkektir.

swh gülmesini sevmeyen yazarlar

akıllı bakınızlara bakıp hayal kırıklığı yaşayan yazarla aynı yazardır. bi bakayım ne yazmış diyosunuz "swh" sırıtıyo resmen suratınıza. sözlük jargonunda en ilt olduğum gülme şeysi.

herseyin sonuna xd koymak

yeni nesilin yazmazsa sanki öleceği hissindeymiş gibi yaptıkları hede.

kolonyadan tiksinme modasi

insanların entel kuntel hareketlere merak salmasıyla en gözde modadır.
(bkz: dün boktun bugün koktun)

kir

bulmacalarda karşılığı leke olan kelimecik.

ayrılırken sevgiliye söylenebilecek en kötü söz

- hee, zaten sevmemiştim seni hepsi yalandı, kullandım amına koyayım, siktim işte!

troll olmaktan öteye geçmeyen bazı fikir sazanları

(bkz: kaka cocuk) her sözlükte aynı boku yiyen, ammavelakin her seferinde kendi bokunda boğulan uyuz mu uyuz andavalın biri.

okan bayülgen

medyanın çıkıntısı. tamam zeki, laf ebesi, ama çoğu sanatçıyla -bakın sanatçı diyorum, ajdar, ismail yk dahil değil bu kapsama- taşak geçen ve o dilinin şerrinden kimsenin laf edemediği bir medya maymunudur kendisi.

sevilmeme nedenleri

yırtık pantolondan çıkar gibi ota boka zıplamak. hoş, sorsan adam akıllı bir fikri de yoktur. çok ama boş konuşanlarla kimsenin aşık atamadığı durumdur.

muhteşem üçlüler

ben, keyfim, kahyası.
sigara, çikolata, viski.

aşık olduğun kızın seni sevgilisiyle tanıştırması

göt olduğunun ayan beyan resmidir. ne yapsan görmemezlikten gelemez, yokmuş gibi davranamazsın. en iyisi salağa yatmaktır.