sevdiği entry'ler

anne ve babanın kılığına giren cinler

nesilden nesile aktarılan cin hikayeleriyle büyümüş biri olarak, ki bir tanesini anlatsam bir hafta uyuyamazsınız, cinlerin insanlara allah istemedikçe zarar veremediğini biliyorum. burayı çocuklar bile okuyor artık. şöyle salak salak şeyleri başlık yapıp durmayın o yüzden. cin dediğiniz varlık allah'ın sıradan bir kulu ve insanlarla bir arada yaşıyorlar. ancak zaten cinin kelime anlamı bile örtülü, gizli. allah cinleri görmesinler, görüp de korkmasınlar diye insanların gözüne perde indirmiş. o perde bir şekilde kalkmazsa zaten cin görmezsiniz. eğer cinlerin varlığından ya da onları görmekten korkan arkadaşlar varsa tek tavsiyem besmelesiz iş yapmamaları ve felak ile nas surelerini mutlak suretle ezberlemeleridir.

seviştikten sonra erkeğin gömleğini giyen kız

Erkek s bedense olmaz.

kadınları mutlu eden şeyler

Siyah topuklu. Aynen öyle.
(img:#1959287)

müge uzel güzelliği

Kanal d nin magazin programı 'magazin d cumartesi' yi sunan güzel sunucudur.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#19586810)

anın görüntüsü

Deri tayta laf edip deri tayt giyenler club.
(img:#1958093)

mustafa kemal atatürkün aşırı karizmatik olması

görsel

anın görüntüsü

görsel
Mavi bere düşmez yere.

kylie jenner in seksi yatak pozu

Amerikalı ünlü şov yıldızı kylie jenner in seksi yatak fotoğrafı.

görsel
görsel

Swh.

amerikan bayraklı bikini

Amerika bivleşik devleşik in geldiği noktayı gösteren fotoğraflardır.

görsel
görsel
görsel

orta dunya hobbiti

'O şimdi asker canı neler ister' denilesi sayın asker yazar.

düşün ki o bunu okuyor

gitmekte her zaman özgürdün ancak bunu paçandan sülük silkeler gibi onurumu kırarak yapamazdın. öğrenmiş olmalıydın, öğrenememişsin. sana da söylemiş olmalıyım, seni o tokat adam edecek diye. ne demişler? nush ile uslanmayanı etmeli tekdir... devamını bilenler bilir. sen bunu bana yaptıran tek insansın. beni paltomdan çekiştiren, elini koluma dan diye indirdiğinde canımın ne kadar yandığını bile umursamayan, bana hakaretvari sözler sarfederek gitmeye çalışan bir erkeğe ellerimde çiçeklerle gidemezdim. bilmeliydin onurumu rezil edemeyeceğini, bilmeliydin sana hiç yapmadığım bu muameleyi haketmediğimi. benim bu ilişkiye dair en büyük hatam koşulsuz sevmekti, kusuruma bakma.

çocukluk korkuları

Anne ve/ veya babayı kaybetme korkusu.

Babamı kaybettim. Korktuğum kadar varmış, hatta daha fazlası...
Allah anneme uzun sağlıklı bir ömür versin.

Anneler ve babalar ölmese keşke!
Çocuklar korkmasa...

klitoris orgazmının zararları

Vajinal orgazm yaşamaya ihtiyaç duymamak.

Sinir hücresi dokusuna göre haz noktası klitoris olduğuna göre neden penetrasyon olsun ki düşüncesi.

Lezbiyenler bu konuyu daha iyi anlayabilir.

uyku öncesi ritüelleri

Diş fırçala,tonik ile yüzü sil,kulaklığı bul,lensleri çıkar,ışığı kapat.