bugün

entry'ler (12)

fenerbahçe 0 galatasaray 3

görsel
Ahzazgazhjajha komikti

dağ filmi

'Bir ölür bin diriliz' sözünü iliklerime kadar hissettiren filmdir kendisi.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Yarın seni görmeyişimin üstünden tam 3 ay geçmiş olacak. Şu karmakarışık hayatımın tek yolunda giden şeyiydin sen. Çok özlüyorum seni, çok özleyeceğim ve özlemeye de devam ediyorum.

yeni gelinlerin sunum telaşı

E ne yapsın kızlarımız yani. Doğumundan bu yana özellikle kız çocuklarına yapılan çeyizliklerin, bireyin evlenilecek yaşa geldiğinde binlerce çeyizden dolayı kafayı sıyırması durumudur. Çeyizinde o kadar çok çeyizlik vardır ki hepsini kullanması isteği bunu doğurmuştur. Hem sanki elin adamına yapıyor siz de bir alemsiniz yahu! Yaptığı nikahlı kocişkosu(kesinlikle kocası ya da eşi değil).

tanrı uludur

Bu memleket 'tanrı uludur' yüzünden can'lar kaybetti o yüzden Allahü akber!

leyla ile mecnun

http://www.youtube.com/watch?v=BmhSineWQOA

nazan bekiroğlu

Durmadan kuruyup durmadan yeşeren bahçeden geçmez iki kere aynı rüzgar. Geçmez.. Böyle bir dizelerin varlığını bana hatırlatan insandır. Nazan Bekiroğlu okumak, okuyup anlamak ayrıcalıktır.

kışı güzel kılan detaylar

Mandalina, kar topu oynamak, cam kenarında müzik dinleyerek yağan karı seyretmek, leyla ile mecnunu izlemek.

en nefret edilen insan tipi

Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan. Nefes alan... Yeterli oldu sanırım?

sabri sarıoğlu

Nedense aklımda 'saRbi' olarak kalmış.

kurban bayramında içindeki öküzü kesmek

Üçünce sınıfta olsaydık 'ooooooooo laf soktu' deyip ardından bir random gülmesi yapardık hadi itiraf edin.

troll mü olayım yoksa efendi yazar mı

Önce insan olun sonra efendi olursunuz, saygılar.