bugün

entry'ler (51)

kalp kırıklarına iyi gelen şeyler

Kitap okumak.

atatürk ün konuşma kabiliyeti sanki biraz zayıftı

Adam ondan milleti kendine inandırdı. Herkes onunla savaştı. Bunu yazanın konuşma kabiliyeti nasıl acaba ?

türkçenin en güzel kelimesi

Yav he he.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Yeni bir hayat başlıyor.

özgecan aslan

Tam bir vahşet. ilk öğrendiğim an ağlama krizine girmiştim. Böyle bir şeyi kadınlara nasıl yaparlar anlamıyorum. Böyleleri kendini erkek sanıyor. Kadınları bastırarak bir halt elde etmiyorsunuz. Mersinde hapishanede onların hakkından geliyorlar. Allah belalarını versin. Ancak aciz biri şiddete başvurur.

psikoloji vs pdr okumak

Sosyoloji en avantajlısıdır. Hem öğretmen olur hemde sosyal hizmetlerde çalışır. Şimdi yeni yasa geldi. Her özel sektöre bir sosyolog alınması zorunlu. Sosyoloji okuyup sonra karar değiştirip yüksek lisans yaparak psikologda olabilirsiniz.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

Karışık Aile kesinlikle izlemesi gereken bir film.

sözlük yazarlarının itirafları

Kopyayı ellerine yazan arkadaşlarımı hocaya şikayet etmiştim. Hala kim bu köstebek diye arıyorlar. O bendim işte. Ama haketmişlerdi. Ben okadar çalışıyım düşük alıyım onlar kopyayla beni geçsinler. Where is the Adalet ?

lysye 10 gün kalması

Dipteyim, sondayım , depresyondayımdır. Son 1 ay bir kitap bile açmadım benden birşey olmaz.

lady gaga nın en güzel parçası

Bad Romance.

ünüverste okuyan kafirdir

Millete herşeyi haram edip kendi ber boku yiyen kişinin lafıdır. Ona kalsa işemekte haramdır. Buna inanlarda işemesin

mustafa kemal in askeriyim diyenler it sürüsüdür

Bunu söyleyende Öcalanın piçidir.

pkklı olmayan kürt

Böyle kişilikler vardır. Pkk illa kürt olcak diye bir kural yoktur. Böyle düşünen insanları aydınlatmak gerekir.

cinlerin insanlara 5 harfliler demesi

Olduuu ozaman dediğim soğuk espridir.

yılmaz özdilin akpli olması

Yok artık daha nelerdir.

nazım hikmet ran

Ben içeri düştüğümden beri güneşin etrafında on kere döndü dünya
Ona sorarsanız: ’Lafı bile edilemez, mikroskopik bi zaman...’
Bana sorarsanız: ‘On senesi ömrümün...’
Bir kurşun kallemim vardı, ben içeri düştüğüm sene
Bir haftada yaza yaza tükeniverdi
Ona sorarsanız: ’Bütün bi hayat...’
Bana sorarsanız: ‘Adam sende bi hafta...’ Dizelerini yazan yazardır. Büyük bir yazardır. Aşık olunması gereken insandır.

yazarların 3 dilek hakkı olsa dileyecekleri 3 şey

Piano, sonsuz çikolata, sonsuz kitap

iz bırakan kitap cümleleri

Pain demands to be felt. (Acı hissedilmek ister)

türk kızlarının çok güzel olması

Bu erkeklerde ki özgüvenide anlayamadım gitti. Yani yorum yapıyorsun Annende Türk neyin kafasını yaşıyorsunuz şaşıyorum. Türk kızları güzeldir ama bazen karakter olarak değişik hallere giriyorlar tip olarak iyidirler.

terk eden sevgiliden intikam alma yolları

Arabasını çizmek,yada arabanın camını kırmak olmadı adam tutup ağzını burnunu kırdırmaktır.