bugün

entry'ler (10)

suriyelilere üreme yasağı gelsin kampanyası

"Nasıl bir mecra lan bura" dedirten başlıktır. Ulan memleketin çoğu böyle düşünüyorsa işimiz yaş. Ne insan sevgisi, ne empati, ne vicdan kalmış insanlarda.

En ufak bir çıkar çatışmasında, öldürelim, hadım edelim, kısırlaştıralım yaygarası ve bunu destekleyen az gelişmiş ırkçı ve faşizan zihniyet. Bir adım ötesi ari ırk haykırışı. Arada Kürtleri ekleyenler de bunun en büyük göstergesi.

Oldu olacak Ygs'de barajı aşamayanları da kurşuna dizelim, down sendromluları zaten direk kürtajla alalım. Özürlülerde ekonomiye yük onları da Suriye'ye gönderelim. istediğiniz bu mu lan, Allahsızlar.

zenci kilisesi

Gelenlerin ister istemez o hareketli, eğlenceli moda girdiği, dua ederken yapılan danslara eşlik etmemenin imkansız olduğu mekan.

Hayatımda en azından bir kere pazar ayinine katılmak istediğim yerdir aynı zamanda.

akıllı telefon tavsiyeleri

Bir Windows phone'lu Nokia lumia kullanıcısı olarak benzer şeylerden sıkıldıysan, yeni şeyler denemeyi seviyorsan temiz ikinci el lumia 930 tavsiyemdir. O fiyata alınabilecek en iyi telefondur diyebilirim.

Windows phoneların bazı özellikleri eksi gibi görürken artıya da dönüşebilir. Misal olarak kısıtlı marketi insanda gereksiz uygulama yükleme ve deneme isteğini bitiyor. instagram bile bir kaç sene gecikmeyle gelmesine rağmen hala beta sürümüyle, dmsiz hizmet veriyor. Thinder , tango vb. Çoğu sosyal ilişki portalının olmaması da başı bağlılar için ayrı bir artı.

Here ücretsiz navigasyonunu da tek geçerim. Tek başına tercih sebebidir.

uludağ sözlük e sanki ekşiciler gelmiş gibi olması

Düzgün imla ve yazımlı başlık açma konusunda Uludağ sözlük'te var olan ihtiyaçtan kaynaklanmış olabilir.

Ayrıca ya ne olacaktı. Binden fazla yazar ayrıldı ve alışkanlıklar kolay kolay terkedilemediği için benzer mecralara kanalize olması oldukça doğal.

leyla ile mecnun

Bir kez bağ kurunca bir daha kopulamayan dizi ötesi prodüksiyondur. Öyle ki bittiğinden beri hala yerine koyacak bir şey bulamıyorum. Hala 3. Sezon finali ve leyla The band konser biletini saklarım.

uludağ sözlük

Bir entry'e cevap vermek amaçlı kaydolup, şu an ise ekstra özelliklerle kendisini sevdirmiş sözlüktür.

Öyle ki aktif yazarlığımı askıya aldığım eski sözlüğüm Uludağ sözlük'ün yanında marka satan, pahalı ve düşük donanımlı ürün gibi kaldı.

(iki günde satmış gibi oldum ama arkadaş bırak çizgi ve numara kaldırmayı adamlar mevcudu aşağıya çekenlerin aksine inovatif özellikler geliştirmiş)

müsli

Ara öğün olarak yada üşengeçliğin tavan yaptığı anlarda imdada yetişen total besin ihtiyacını dengeli bir şekilde karşılayabilen yiyecek. Ortaçağ avrupasında insanların ellerindeki kısıtlı imkanlarla ortaya çıkardıkları yiyecek türüdür aynı zamanda.

Marketteki tüm markaları denedim. Sonuç olarak f/p olarak nestlenin tropik meyvelisini tavsiye ederim. Alman markaları lezzet olarak az bir farkla önde olmalarına rağmen fiyat olarak neredeyse nestlenin iki katı olduğu için tercihi kesenize bırakıyorum.

jain

arabada dinlerken lena zannedip shazamdan baktığımda başka biri olduğunu görünce şaşırtan, Fransız aksağanını ayrı bir sevdiren hatun kişisi.

Come öyle bir bağımlılık yaptı ki diğer şarkılara geçemedim.

obama nın erdoğan a beceriksiz ve otoriter demesi

Türkiye'yi Suriye'ye girmemekle suçlayanların söyledikleri onca önemli şeyin arasında olayı daha magazinsel ve sansasyonel açıdan görenlerin takıldığı cümle.

Ayrıca sığ insanları okumadan yorum yapanları da göstermektedir.

ekşi sözlük

Az okuyup çok ve boş yazanlar arttıkça iyice kalitesi azalan sözlüktür. Sözlük yönetimiyle yakın ilişkiler kurabilen patronları zora soktukları için, ticari itibar nedeniyle yazar uçuran mecradır aynı zamanda.

Mesele Sadece temanın bozması sözlük moderasyonunun saçma ve keyfi uygulamalarıdır aynı zamanda.

Uç sol görüşler ve Hdp propagandası yapmaları ve vakti zamanında cemaat dezenformasyonuna göz yummaları da benim şahsi soğuma sebeplerimdendir.