bugün

entry'ler (124)

türkiye nin dünya nın en sinirli 2 ülkesi olması

bir global araştırma şirketinin yaptığı ankete göre türkiye yer yüzünde lübnan'dan sonra en sinirli ikinci ülke olarak kayıtlara geçti. türkiye'yi sırayla ermenistan, ırak, afganistan, ürdün, mali ve sierra leone takip ediyor. ahan da kaynak:

https://www.haberler.com/...-turkiye-15039421-haberi/

ermenistan hariç hepsinin müslüman ülke olması da tesadüf mü? gerçi adamların kitabı son derece agresif, ülkelerinin sakin olmasını beklemek hata olur hahaha.

bez bebek nana

kendisinden pozitif bir enerji aldığım yazar.

geçmişin hep daha güzel olması

harbiden var böyle bi şey bunu daha bugün düşündüm.

pandemiydi, işten çıkmamdı şuydu buydu o an için bana inanılmaz boktan gelen o günler lanetle andığım 2020 yılı bile, şu an için gözüme bi hoş geliyor.

recep tayyip erdoğan

2023'ü kuzu kuzu kaybedecektir.

edit: hahahah saniyesinde eksilemiş bi de aktroll. *

26 nisan 2022 manchester city real madrid maçı

baba ne maç oldu yalnız.

türkiye deki en zararlı ideoloji

(bkz: liberalizm)
(bkz: serbest piyasa)

akp'nin liberal politikaları yüzünden ekonomi bugün bu halde zaten.

real madrid

çok uyuz olduğum bir kulüp.

mülkiyet özgürleştirir

tam ciddiye alasım geliyor sonra kapitalizm özgürlüktür diyince bi gülme geliyor hahahahahahaha.

(bkz: bi siktir git dedirten liboş zırvaları)

mülkiyet özgürleştirir

evet biz sike sike getireceğiz var mı bi itirazın senin gibi hıyarlara laf anlatılmaz zorla yaptırılır çünkü.

(bkz: mülkiyet köleleştirir)
(bkz: kapitalizm)

mülkiyet özgürleştirir

ya bi siktir git dedirten liboş zırvaları.

(bkz: komünizmin sike sike gelecek olması)

26 nisan 2022 acun ılıcalı nın resmen suç işlemesi

arkadaşlar şimdi RTÜK'ün sporda önemli olaylar listesi var, Şampiyonlar Ligi yarı final ve final turları da buna dahil, önemli olaylar listesindeki bu müsabakaların şifresiz ve halka açık yayınlanması hakkında bir kanun var. Ahanda Rtük'ün o listesi:

https://www.rtuk.gov.tr/onemli-olaylar-listesi/3830

Ama bugünkü city-real maçına bakıyorum Exxende yayınlanacakmış. acun ılıcalı denen adam resmen yasalarla kanunlarla dalga geçip suç işliyor.

Gerçi benim için bir şey değişmiyor istediğin kadar organizasyon satın al Acun efendi, istersen Dünya Kupası finalini al benden sana 1 kuruş yoooooook.

komünizmin sike sike gelecek olması

çin'in sonu mu hahahahahahahahahaha dedirten kaçınılmaz gerçek.

kapitalizmin çıkmaza girdiği gerçeği hepinizi kudurtuyor biliyorum.

eşcinsel sözlük yazarları kimlerle fingirdeşiyor

babana sorsana o daha iyi bilir.

yahudi büyüleri

(bkz: kabala)

erkeklerin şort giyme nedenleri

vurduyordur.

din afyondur

ne güzel söylemiş marx üstad.

(bkz: komünizmin sike sike gelecek olması)

kaçınılmaz son. dinciler, faşistler ve liboşlar istedikleri kadar görmezden gelsin, küfür edip anırsın, ütopya olarak görüp hezeyan desin. kapitalizm çıkmaza girdi. artık son demlerini yaşıyoruz. dünyada sosyalist hareketler uzak bir gelecekte de olsa tekrar canlanacak. gezegenler arası koloni döneminde bütün devletler ortadan kalkacak ve tek bir dünya devleti kurulacak. o zaman ver elini komünizm.

edit: istediğiniz kadar eksileyin gencolar. kapitalizmin çıkmaza girdiği ve komünizmin yavaş yavaş geleceği gerçeği sizi kudurtuyor biliyorum.

uludağ sözlük metalci yazarlar birliği

endüstriyel metalim ve rammsteinımla katıldığım oluşum.

adana limanının son hali

adriana limanın son hali diye okudum.