bugün

entry'ler (79)

edominations

Yenilenen arayuzuyle canavar gibi piyasaya dalmis oyundur.

bugun webtekno'da reklamlarini gordum ama mesaj kutum hala ate$lenmemi$. uzmeyin beni.

edominations

http://www.edominations.com isimli oyundur.

Kısaca özetleyelim;

Oyuna kayıt olduğunuzda karakteriniz oluşuyor. Günlük görevlerinizi tamamlamak önceliğiniz. Dilerseniz iyi bir asker, dilerseniz siyasetçi, tüccar, ekonomist, yazar olabilirsiniz. Sosyal ve dünya üzerinden yeni insanlar tanıyabileceğiniz bir oyun. Sorular için mesaj kutumu ateşleyebilirsiniz.

kadınları çekici yapan detaylar

ne istediğini bilmesi yeterli. yirim seni gız.

fingaah

Olay şu,

parmaklarının arasına sırayla pıçak saplamak. Kombo yapman için de sıralı gitmen gerekiyor. ayrıca parmak pozisyonları da değişiyor.

Tamamen türk sermaye ve ekiple yapılmış eğlendiren ve hırs yaptıran bir oyun.

https://www.facebook.com/...t/posts/10153577656425256

nerdesin aşkım

-nerdesin aşkııım ?
+ işteyim çalışıyorum sen nerdesin ?
-burdayım aşkııım..
-nerdesin aşkıım ?
+ işteyim dedim ya sığır, nerde olacam ? asıl sen nerdesin ?
-burdayım aşkım
-nerdesin aşkım ?
+...... ..... . . .. . . () .. . . . .. . nerdesin laaan ?
-burdayım aşkııım
+biip biiip bip (telefon kapanır )

- ay ay ay ay ay !!!

tdk nın mastürbasyon için seçebileceği karşılık

(bkz: paralel seks)

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

birader, saçın sakalın sarıysa lütfen kaşlarını da sarıya boya. çirkin olma canını yediğim.

kadınların erkeklerden farklılığı

karıdan korkmayan taş olur.

sigmund freud

yazarların nickinden isim tahmini yapmak

melosira : fütursu.

hurdacılar

Harika para kazanan insanlardir. Tabi sokakta gezenler icin soylemiyorum. Cebinde eger sermayen varsa sadece oturup sana gelen hurdayi alir kar koyup satarsin. Baska da yapman gereken birsey yok

ermenileri seviyor musunuz

Sevmek veya sevmemek bir sonuçtur. Herhangi bir iletisim, temas yoksa sevgi veya nefret duymak sadece onyargidir.

20 sene okuyup istanbul dan ev alamamak

istersen 50 sene calis, iscisin en nihayetinde. Ha mavi yaka, ha beyaz yaka. Ya is kurmaya calisacaksin ya da fatura dongusuyle takilmaya devam edeceksin. Okumayla para kazanmak ayni sey degil müdür. Normaldir.

burcunu bilmeyen erkek

Umursamayan erkektir. Neyini ciddiye alacagiz ki burclarin ?

başbakana ibne demenin cezası 1500 lira

(bkz: bankaların küfür kredisi vermesi)

düğünde oynamak istemeyen gencin zorla oynatılması

her yaşa hitap eden zorlamadır. şimdi bakın hadi gence sataşmayı anlıyorum. o nefret dolu bakışlarını daha da nefrete çevireceğinin farkında olmadan o genci piste davet ediyorsun tamam. maksadımız burada sinir etmek veya onunla taşşak geçerek gecelik eğlence çıkartmak. bunun çoluğu çocuğu olan versiyonu da var ? adam evde otorite sağlayacağım diye saç beyazlatmış, iki kelime edersem bütün otorite sarsılır diye susmayı tercih ediyor. sen kalkmış adama hadi gel oynayalım diyorsun birde üstüne ısrar ediyorsun. adamın oynamasından ne gibi bir pay çıkartabilirsin. neresi seni eğlendirecek ?

türk kızlarıyla iletişim kurma zorluğu

sende çocukluğundan beri "prenses" diye çağrıl, sonra gel iletişim kur. öyle kolay değil işte. sen hep sakınılan, korunan, dikkat edilensin üstad. ayrıca senin için ne adamlar pabuç eskitti. anan, teyzen, bilimum anne arkadaşı ve akrabaları sana "güzeller güzeli kızım" dedi. özellikle anan yine sana " benim kızım en iyilerine layık" dedi. sonra karşına babasından ömür boyu takdir görmeyip, etrafta sivrisinek gibi gezen adam çıksın sende onu iple... olacak iş değil.

sivrisinek

(bkz: geldi yine tipini siktiğim)

sözlük yazarlarının tuttuğu takımlar

hangisi kupon tutturuyorsa onu tutuyorum. yoksa kim şampiyon olmuş banane. süpriz olsun 22-32 arası oran olsun canını yerim onların.

starcraft ii wings of liberty

geçmişte diamond ligde bulunmamdan ötürü, zaman bulamamanın verdiği basiretsizlikle eskisi kadar hızlı olamıyorum. ama yine de öğrenilen zor unutuluyor, dayak yiyeceklere duyuru.

bir merkez sağ parti kurulusa içinde yer alacaklar

demlik yer alacaktır. yeni kurulmuş parti olmasından ötürü, henüz para yüzü görmemiştir. çay da oradan buradan gelir işte.