bugün

entry'ler (34)

sözlük yazarlarının itirafları

sanırım itiraf edilesi pek bişey yok. en iyi itirafım ona yazdıklarımı okutmak. sanırım onlarda işe yaramayacaktır. sen ne yaparsan ne kadar seversen sev. en çok seven sen isen sözlük en aptalda sensin demektir..

bir kadına en çok yakışan aksesuar

sadece sevgisi.

sizi üzen insanın mutlu olmasını isteme salaklığı

diyemiyorsun işte.. mutsuz olsun diyemiyorsun. çünkü okadar seviyor okadar aşıksın ki aklın donuk kalbin sakin.. ne yaparsan yap aslında asla beddua edemiyorsun. belkide en büyük aşk böle bir şeydir he ?
aklım almıyor şuanda yaşadığımın ta kendisi bu, okadar seviyorum ki ama o ise ezmekten, yıkmaktan, aslında yok etmekten başka hiç birşey yapmamakta.. aslında ona sorsanız belkide elinden geleni yapmakta mutlu etmek için.. bir insan aşık die mutsuz olmayı tercih eder mi ? evet çok garip. bu anlattığım aslında benim sevgilim. keşke uzaktan izlediğim bir ilişki olmuş olsa.. keşke acısı çok az ve derinden olmasa..
sen sevdin mi hiç yazar ? eğer sevdiysen bu başlık sana göre değil..
seven asla şikayet etmez.. ne acılar çekersen çek!
eğer sevmeyi göze aldıysan göte girenide kabulleneceksin..

iki erkeğin karşılıklı kırmızı şarap içmesi

şarabı şişeyle kafaya mı çekiyor? yoksa kadeh tokuşturarak mı içiyor? oda önemli hafız dikkat et.

selamün aleyküm diyen kız

harbi delikanlı olan kızdır.

bir dilek hakkım olsaydı

sevdiğim kadının beni ben kadar sevmesini ve üzerime titremesini dilerdim.

sevgiliden ayrılma acısına ne iyi gelir

otur bişeler yaz ardından. zaten acı çekiceksin bare bişelerden ders almış ol. hiç yoktan edebiyatın iyileşir la.

kavgasız biten ilişki

onca geçen zamana yazık dedirtir. kırgınlık söz konusudur. ve gerçekten geri dönme olasılığı olduğu için acı çektiren bir ayrılıktır.

zorunlu askerlik

vatana hizmet adıyla gençlerin ömründen 1 yıl çalan ve hatta hayallere engel koyan bir faşist uygulama.

padişah hareminde dönen seks

ecdadını sikim buraya tam oturur heralde.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

emre, poyraz, efsen, bulut derim.

seksi keşfeden çiftin ilk sözleri

3 çocuk şart mı ?

sabah seksi ne güzel olurdu

kalkmışın dini imanı olmaz. saldır gitsin.

seni seviyorum a verilebilecek en acı cevap

+ seni çok seviyorum.
- teşekkür ederim.

dünyanın en aptal ırkı

aptal adam neden lazlara beyinsiz diyor ? hdp ye miting yaptırmıyosunuz ama akp ye oy veriosunuz. sizde teröristsiniz la. milliyetçiyiz diosunuz ak babadan farkınız yok.

dünyanın en aptal ırkı

aptal adam neden lazlara beyinsiz diyor ? hdp ye miting yaptırmıyosunuz ama akp ye oy veriosunuz. sizde teröristsiniz la. milliyetçiyiz diosunuz ak babadan farkınız yok.

7 haziran 2015 seçimlerinin tek cümlelik özeti

devir kötü devre doğru gidiyor.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

neden beni sevmedin.
bence en vurucu en nokta koyucu bir şiir sonu.

sucuklu kaşarlı ketçaplı tereyağlı tost

ya siz kaşarı nie atlıyonuz hacılar. kaşarsız ekmek tuzsuz yemeğe benzer.

sucuklu kaşarlı ketçaplı tereyağlı tost

ya siz kaşarı nie atlıyonuz hacılar. kaşarsız ekmek tuzsuz yemeğe benzer.