bugün

entry'ler (284)

nihat doğan

(bkz: göt olmak)

acun ılıcalı

muhtemelen nihat doğan'ın survivor'ı kazanmasını sağlayacaktır. nihat kazanırsa senden nefret edeceğim Acun, umarım yapmamışsındır.

nihat doğan dan nefret etme sebepleri

şimdi başlansa, sabaha kadar sayılabilecek sebeplerdir.

survivor ı nihat doğan ın kazanması

(bkz: rezalet)

nihat doğan

survivor'ı kazanması durumunda, canlı yayında yapabileceklerini tahmin etmenin güç olduğu şahıs. birinci açıklanırken televizyonun sesini kısın da, maazallah yine böğürür falan.

derya büyükuncu

(bkz: adam gibi adam)

nihat doğan

'kendim bir halt değilim, bari rakibimi kendi seviyeme indirmeye çalışayım' psikolojisi ile hareket etmektedir an itibariyle.

nihat doğan

(bkz: aşağılık kompleksi)

nihat yaz 2950 e gönder

(bkz: eliniz gidiyorsa basın tuşlara)
(bkz: semra kaynana)

derya yaz 2950 e gönder

(bkz: haydi türkiye)

başlıkları alt alta okumak

(bkz: yazarların hayvanı olsa koyacağı isimler)
(bkz: survivor nihat)

survivor ünlüler gönüllüler 2011

(bkz: bitse de gitsek)

mehmet günsür

Muhteşem Yüzyıl'ı onun yüzünden tekrar izlemeye başlayacağım. evet, böyle bir güce sahip işte üzerimde.

hoca burdan sormaz

(bkz: hoca burdan kesin sorar)

avrupa yakası

yeniden başlıyorsa eğer, bünyesinde tolga çevik ve hasibe eren' i mutlaka bulundurması gereken dizi.

amy winehouse

(bkz: we know shes no good)

onu seven böyle sevsin. sevmeyen de sevmesin napalım yani.

derya büyükuncu vs nihat doğan

karşılaştırılması bile saçma olan ikilidir. derya kim, nihat kim? nihat, biraz zorlarsak, derya'nın sol ayağının serçe parmağının tırnağı olabilir belki. o da belki.

nihat doğan

insanı Survivor'dan soğutan egomanyak. Artık televizyonda görmeye bile tahammül edemiyorum, sinirim bozuluyor, midem kalkıyor. Bir şahıs, (bakın sadece şahıs diyorum) ancak bu kadar zavallı, bu kadar acınacak halde olabilir. Hayatı boyunca hiçbir halt becerememiş, hiçbir yere gelememiş olmanın verdiği rahatsızlıktan olacak ki, egoistlikte gelebileceği en son noktaya gelmiş.

Konuş dedikleri zaman, konuşuyor da konuşuyor... Peki ne söylüyor? Hiçbir şey. Aklı sıra döktürüyor, müthiş laflar ediyor, felsefe yapıyor falan. Onu dinlemek ise, sadece zaman kaybı.

Yarışmada da, Pascal - Nihat olayında, Acun'un Nihat yerine Pascal'ı diskalifiye etmesi kadar rezil bir olay daha olamaz heralde derken, Nihat finale kaldı ve bundan da daha rezil bir olay varsa, o da nihat'ın kazanmasıdır. Kazanırsa da hiç şaşırmam, ama bir daha da Survivor falan izlemem.

Kısacası, o kendini her şey sanıyor ama, ne yazık ki sadece bir hiç.

not: olur da Derya kazanırsa, evin içinde çılgınca dans edeceğim. evet, yapacağım bunu.

muhteşem yüzyıl

o değil de ben hatice sultan'a gıcık ve sinir falan oluyorum. o ne boş bakışlardır, o ne saf davranışlardır. bunca entrikanın döndüğü sarayda böyle bi karakter olur mu yahu? yavuz sultan selim'in kızısın sen bi oturaklı ol, bi ağırlığını göster. varsa yoksa ibrahim, hayır tamam kavuş sevdiğine mutlu ol falan ama azıcık da hürrem'in kuyusunun kazılmasına yardımcı olsaydın, esip gürleseydin fena mı olurdu sultanım?

sözlük yazarlarının favori dizi karakterleri

(bkz: house m d)
(bkz: gregory house)

seni tek geçerim bu alemde