bugün

entry'ler (42)

uludağ sözlük

yeni tasarımı çeşitli platformlardan arak olan ve tarafımca beğenilmemiş olan, kaliteli bir şeyler bulma şansınızın günden güne azaldığı sözlük.

itü sözlük

yeni yazar alım devrimi ile kaliteyi arttırıp ortalığın amına koyacak sözlüktür.

itü sözlük

en farklı, farklılığı iyi, iyiliği içinde bir sözlük.

itü sözlük

anca hiçbir zaman adamakıllı -troll olmaya çalışmamış, yazılanları okumuş ve emek vererek bir şeyler yazmış- takılmamış insanların bok attığı sözlüktür. şu yılların basit sözlük halindense yepyeni bir görünüm kazanmış sözlüktür. sözlükten uzaklaştı, facebook oldu vs. diyenlere gülüyorum, adamakıllı takılmamışsınız besbelli.

duyurular kısmı vardır hemen sağda, aklınıza gelebilecek her konuda bir bilgisi olan, sizi aydınlatacak, size yol gösterecek yardımsever insanlar vardır. cevapsız kalmazsınız. olmadı yönlendirilirsiniz.

radyosu vardır, seviyesi yüksek dinleyicisi az olsa bile. her kafadan farklı ses çıkar ve eğlendirir.

ve samimi, sıcak bir ortam vardır. aksini söyleyenler adamakıllı... neyse işte.

en güzel, en bir tane, en adamakıllı sözlüktür. aksini söylemekte zorlanacaksınız.

korkuyu beklerken uyuyakalan insan modeli

uzak durulması gereken insandır.

kendisine ayar veren entryi şikayet eden yazar

eğer entry formata uygunsa sorun teşkil etmeyecek yazardır.

2011 lys sonuçları

hafta sonu açıklanmayacak olan sınav sonucudur.

pkk lıların beslendiği gerçeği

mesele kökten kazınılacaksa bu beslenen damarlar kesilmelidir.

yadsınamaz gerçektir.

facebook

insanların tabiri yerindeyse her şeyini bu siteye bağlaması, bu sitenin içine bu kadar girmesi yanlıştı. tee en başından beri bu durum böyleydi. ben bu akşam şu etkinliğe katılıyorum, şunla ilişkideyim, şunu çok seviyorum kardeşim yapıyorum... burger king'te yemek yerkenki fotoğraflarım şeklinde fotoğraf albümleri. duruma yazılan saçma sapan felsefik şeyler. gitsen masa altından kendini tatmin eden tipler. popüler olma çabası var.

facebook birçok insanın hayatına bok etmeye devam eden bi sitedir.

yeni gezegen bulundu

(bkz: yeni gezegende kızlar teklif ediyormuş)

metallica kill em all dan sonra bitti

başladığı gibi bitti demekle eşdeğer bir söylem. çünkü akabinde ride the lightning albümü çıkmıştır.

sözlük yazarlarının delisi olduğu riff ler

(bkz: riff in delisi)

2010 dünya basketbol şampiyonası mvp si

(bkz: seyirciler)

veya;

(bkz: bogdan tanjevic)

semih erden in bloğunda faul olması

(bkz: benim blogumda çok güzel yazılar var)

dünya basketbol şampiyonası en yetenekli oyuncusu

(bkz: juan carlos navarro)

referandumda hem evet hem hayıra basmak

yanlış katlama durumunda kendiliğinden olabilecek durumdur.

futbol spikerlerinin basketbol maçı anlatması

-daha çok sayı atan takım maçı kazanır.

(bkz: ömer üründül)

kasti faul basket

ömer aşık'ın bir pozisyonu sırasında oluşan durumdur. kasti faul ve basket olması durumunda ortaya çıkar.

ntv

kıvanç tatlıtuğ'un "vay vay vay çantaya bak" demesi reklamını sürekli gözümüze gözümüze sokan, delirten kanaldır.

ntv spor muhabiri nin maçtan sonra coşması

öncelikle; kim coşmadı ki ?

herkesi ayrıca coşturmuş olan coşturmadır.