bugün

entry'ler (14)

seçim sürecinde ekşi sözlüğün erişime engellenmesi

yaptığımız 2. dalga operasyonun sonucu başarıya ulaşmış ve sozlük yine domain adı değiştirmesine sebep olmuş olaydır.
eksisozluk2023 e yönedirmişlerdi şimdi eksisozluk1923 olarak yönlendirmişler.
1453 e kadar yolu var kanuk...
sözlüğü abaza mekanı merkezi haline getirme fetişikliğinden vazgeçmediğin sürece eylemlerimize devam edicez.
anca ankaraya gider gelirsin.

11 05 2023 muharrem ince nin adaylıktan çekilmesi

eğer doğru ise sağlı sollu çok pis giydirmiştim kendilerine fakat bu haberden sonra geri alıyorum.
kral harekettir.

ekşi sözlüğün isim değiştirmesi

eksisozluk2023.com yeni alan adı alarak yaptığıdır.
eksisozluk.com a bir çok dns kaydı kapandı ve çakallık yapıp yeni domaine yönlendirmeye çalışmışlar ama onu da becerememişler.
neyse bu alan adını da şikayet ediyoruz kanzuk no problemo.
sen sözlüğü am, sik, göt, meme ve troll fetişi destekçisi ve sevicisi yönetim kadron ve yazarlarınla iğrençleşmeye devam et.
başkalarının eleştiri ve protesto hakkını "hakaret" diye adlandırıp engelliyorsun ama iş kendine gelince özgürlük diye ağlayıp zırlıyorsun kanzuk.
ssg al şu sözlüğü geri. kanzuk denen paragöz para uğruna yapmadığını bırakmadı sözlüğe.

sözlüğü şikayet etmeye devam edicez.
kanzuk, sen daha çok ankara'ya gidip gelirsin.
3. dalga da geliyor kanzuk hazır ol.
hayde selametle.

ekşi sözlük ün kapatılması

ssg nin sözlüğü başak purut'a devretmesiyle birlikte başak purut'un anında ortamı ticarethaneye çevirme açgözlülüğü ve önlenemez para hırsı yüznden kapatılan sözlük platformu. çokta iyi oldu. umarım bir daha hiç açılmaz o sözlük. içinde patlasın kanzuk.

18 senedir ekşideyim ve son 2 yıldır sözlüğün admin kadrosu denilen kadro, sol frame'i sürekli am, göt,s!k meme ve troll başlıkları gündem eden yarak kafalıların kankaları. akrabaları eşleri dostları.
ekşi ye ve yönetim kadrosunun bu iğrenç ve mide bulandırıcı tutum ve tavırlarına karşı sözlüğün eski kadrosu zaten bir harekete başlamıştı lakin sağolsun sözlüğün embesil adminlerinin sayesinde daha onlar başlamadan kendi ayaklarına sıktılar.
daha ikinci dalga hareket geliyor kanzuk efendi hazır ol.
yazarak nefes alabildiğimiz bir ekşi vardı onuda sağolsun pislik zihniyet elleriyle boka çevirdi.
allah belanı versin kanzuk ve ekşi sözlük yönetimi. bizden kazandığınız paralar hastanelerde şifa ararken harcayın. şifa da bulamayın ama gidip gelip sürünün.

ekşi sözlük te yazar olamayan ezik

tahrik tadında başlık açıp, açtığı başlığa tezat emtry girerek yaratıcı ıolduğunu sanan sik kafalılardan daha ezik değildir.

ekşi sözlük

ssg nin sözlüğü başak purut'a devretmesiyle birlikte başak purut'un anında ortamı ticarethaneye çevirme açgözlülüğü ve önlenemez para hırsı yüznden kapatılan sözlük platformu. çokta iyi oldu. umarım bir daha hiç açılmaz o sözlük. içinde patlasın kanzuk.

18 senedir ekşideyim ve son 2 yıldır sözlüğün admin kadrosu denilen kadro, sol frame'i sürekli am, göt,s!k meme ve troll başlıkları gündem eden yarak kafalıların kankaları. akrabaları eşleri dostları.
ekşi ye ve yönetim kadrosunun bu iğrenç ve mide bulandırıcı tutum ve tavırlarına karşı sözlüğün eski kadrosu zaten bir harekete başlamıştı lakin sağolsun sözlüğün embesil adminlerinin sayesinde daha onlar başlamadan kendi ayaklarına sıktılar.
daha ikinci dalga hareket geliyor kanzuk efendi hazır ol.
yazarak nefes alabildiğimiz bir ekşi vardı onuda sağolsun pislik zihniyet elleriyle boka çevirdi.
allah belanı versin kanzuk ve ekşi sözlük yönetimi. bizden kazandığınız paralar hastanelerde şifa ararken harcayın. şifa da bulamayın ama gidip gelip sürünün.

uçak düşerken canlı yayın yapan yolcu

düşmeden önce uçakta yangın çıkmış gibi duran olay.
videoyu çeken adamın tarafında bir arbede oluyor sanki.

iyi geceler

gece ile ilgili bir talep.
artık gerek yok böyle şeyler. eskidendi o diyaloglar.

tuvalet

sık kullanılmasına rağmen cahili ve kullanmayı bilmeyeni inanılmaz derece de çok olan ihtiyaç molası sembolü.

fabrikada çalışmak

özel sektöre göre çalışanın hakkını daha düzgün veren çalışma sahası.
tabi bunun en büyük sebebi sendika.

içmek

ne ile başlandığına bağlı olarak yaralı veya zararlı eylem.
ölçü önemli.

topuklu ayakkabı

topuklarına susturucu takılması gereken ayakkabı.
her topuklu ayakkabı modeli için susturucu üretiliyor. en azından iş yerinde kullanın artık şunu.

atakule

kozmetik olarak doğru düzgün mimarlara ve sanatçılara teslim edilmediği için gündüzleri rusya'nın donuk mimarisine, akşamları ise satrançtaki vezirin rengarenk edilmiş haline benzeyen ankara'da bir yapı.
işten anlayan birilerine teslim edin şunu artık.
mansur başkan duy sesimizi.

para var huzur yok

zenginlerin vicdani olarak kendilerini kamufle etmek için kullandıkları argüman.
inanmayın bunu söyleyene.
gayet huzurları yerinde bunların.