bugün

entry'ler (34)

allah ın kendi kendine var olmuş olması

tamamen saçmalık, böylesine mükemmel bir allah kendi kendine var olmuş olabilir mi?

windows mantığı kullanarak ilişki yaşayan erkek

benzininiz bitti yolda kaldınız!

[arabayla en yakındaki benzin istasyonuna git]

(bkz: klavye bulunamadı devam etmek için f1 e basınız)

istanbul u kürtlerden kurtarmanın yolları

keşke bu yöntemler üzerinde ciddi ciddi beyin fırtınası yapan ırkçı it sürülerinin annesi babası bir gün dese ki, "oğlum/kızım biz yıllardır kürt kimliğimizi saklamak zorunda kaldık, aslında sen de bir kürtsün" diye. sanırım ancak bu şekilde yeni doğmuş bir bebeği bile sırf kürt olduğu için ötekileştirmenin nasıl bir orospu çocukluğu olduğunu idrak ederler.

orta gelirli ailelerdeki tasarruf tedbirleri

annem ve babamla yaptığımız 3 kişilik otobüs yolculuklarının tamamında istisnasız 2 adet koltuk alınması. ameliyatla kıçımı aldırınca rahatladık tabii.

orta gelirli ailelerdeki tasarruf tedbirleri

bu tedbirlerin tek cümlelik özeti, "çıktığın odanın ışığını kapat!" tır. onca sene oldu hala kurtulamadım etkisinden.

türklerin icat yapamama sebepleri

hayatımızı inanılmaz derecede kolaylaştıran yoğurt gibi bir icat varken, aranmaması gereken sebeplerdir.

benden kimse 100 alamaz diyen öğretmen

+ çocuklar, sessiz olun, sınav sonuçlarınızı okuyorum..
ahmet, 70
kadir, 65
fatma, 90
arif, 50
- hocam nasıl olur, benim sonuçların hepsi doğruydu?
+ seninkini 50 üzerinden değerlendirdim.
- halis orospu çocuğuymuşsun sen de ama.

çocukken özenilen şeyler

diğer çocukları döverek onların oyuncaklarını alıp oynayan bir çocuk vardı mahallede. en çok ona özenirdim ben. bu sayede her şeye tek tek özeneceğime, bir seferde her şeye özenmiş oluyordum. buna ekonomik özenti kuramı adını verdim şu an itibariyle.

yeni yazarlarin sikca sordugu sorulara cevaplar

online listesi ne işe yarar?: son derece faydalı bir kaynaktır. misal ben, online olup olmadığım konusunda tereddütlerim olduğunda, derhal online listesine bakarak durumumu öğrenebiliyorum.

server durumunun kime, ne faydası vardır?: zall'ın, "ulan şahane sözlük ortamı kurduk ama onca yıl oldu hala tek bir kız bile düşüremedik, şöyle esrarengiz bir şeyler yapayım da karizmam tavan yapsın" diye düşünmesi neticesinde eklediği, aslında kendisinin de bir bok anlamadığı anlamsız sayılar bütünüdür.
+ bak canım, bu da server durumu. ben hazırladım...
- kimbilir ne kadar önemli bir şeydir bu, sana direk vermek istiyorum zall...

sözlükteki sosyal aktiviteler nelerdir?: zirve adı altında bir takım sosyal yakınlaşma günleri düzenlenmektedir. bu zirvelere katılabilmeniz için hesabıma cüzi bir miktar para yatırmanız gerekmektedir, kontör de olur... tamam lan bir şey istemiyorum, beni de çağırın yeter...

izlediği kanala göre kişilik tahlili yapmak

trt gap: çağdaş, modern, ileri görüşlü (şaka lan şaka, arkadaş uyuya kalmış televizyonun karşısında)

garip olup da kimseye garip gelmeyen şeyler

insanın ayak parmakları ne işe yarar? hadi onu geçtim ayak tırnakları ne işe yarar? ayak parmakları arasında oluşan mantarların hayati bir fonksiyonu mu vardır? yetkililer bu konuyla ilgili neden sessiz kalmaktadırlar? kadınların pedikür masrafları ne zaman düşecektir? kadınların parmak arasına pamuk yerleştirenler, daha ne kadar bu işi yapacaklar, yazık değil mi bu insanlara? eyyy "evrim", duy artık sesimizi!!

35 yaşında ve bakireyim seks için çok mu geciktim

+ 35 yasinda ve bakireyim seks icin cok mu geciktim?
- kusura bakmayın, hiç boş yerimiz kalmadı.
+ önemli değil, ben ayakta da zikişirim.

genelevde iş yavaşlatma eylemi yapılması

katılımın çok yüksek olması sebebiyle, izdiham yaratacak eylemdir..

- pardon abi, iş yavaşlatma kampanyası bu genelevde miydi?
+ geç kardeşim geç, kampanya tadında eylem bu..

diğer tarafta..

- haydar abi, sendikal haklar bahanesiyle, genelevin cirosunu ikiye katladık ama hatunlara ayıp mı oldu biraz ?
+ yok oğlum ne ayıbı, bir de kötü çalışma koşulları ayağına, açlık grevine soktuk mu, sülün gibi olur bütün hatunlar.
- valla halis orospu çocukları olarak çok başarılı olduğumuzu düşünüyorum abi.

agactan duserken soylenen spontane sozler

niye uzamaya başladı lan bu ağaç bir anda?

(bkz: görecelik kuramı)

bok kiymete binse garibanlar gotu deliksiz dogar

garibanların götünde yapılabilecek olası sondaj çalışmaları sebebiyle, türün evrimleşmesi sonucu oluşacak yeni türden bahsedilen teoridir.

sözlük yazarının nickini satması

nick alım satımı yapan esnafların türemesine yol açabilecek durumdur.

+ hayırdır osman abi keyfin yok?
- sorma kamilciğim, son aldığım mallar çürük çıktı. biri satanist, ikisi de ibneymiş.
+ abi okumadan alma diyorum sana... neyse bizim dayıoğlu var, geçen agnostik nicki sormuştu, ona bi sorayım olmazsa...
- valla çok makbule geçer, ibneleri naapcaz peki?
+ onları da kendimiz kullanırız abi..
- hay aklınla bin yaşa, gel bi dil ver şu mahmut abine..

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

gizli şifresini çözebilmek için epey uğraştığım sayı dizisi, yanlış hesaplamadıysam bir sonraki sayı 20 olmalı. çözüm yolunu öğrenmek isteyenler özel mesajdan ulaşabilir.

sonuna amına koyayım yazılabilecek şarkılar

Bu ne dünya kardeşim seven sevene amına koyim.

insan vücudundaki silindir sayısı

kendim için;

kollar ve bacaklar 4, el ve ayak parmaklarıyla 24, boyun 25, bir adet çük 26, dilimi yuvarlak yapabiliyorum 27, kol gibi sıçıyorum 28.

allah ın varlığını kanıtlamak

yıllar önce çok sevdiğim bir abim ispatlamıştı bana,

- olum sen allaha inanmıyor musun?
+ yok abi inanmıyorum.
- bana inanıyor musun?
+ inanıyorum abi.
- ben allah var diyorum ama.
+ ..........
- ..........
+ anladım abi.