bugün

entry'ler (2)

akmerkez

merhaba arkadaşlar başıma gelen bişeyi anlatayım sizlere kendi içimde tutmaktan gerçekten bıktım bizim sınıfta bir kız var hiç ona o gözle bakmamıştım neyse ben bununla dalga geçiyordum en yakın arkadaşıma ayarlıyımmı diye bu yok mok dedi aynı şekilde arkadaşımada yapıyodum yakın arkadaşım sevgilisinden ayrılmıştı 2 senelik buda yok dedi neyse 1 hafta geçti aradan ben bu kıza bürden bire tutuldum ama öyle böyle değil gözlerimi kapatıyorum onu görüyorum kafam başka yere gittiginde hep o aklımda neyse ben kıza tutuldum 2 sonra bi baktım en yakın arkadaşım la kız konusmaya başlamış o an ne diyecegimi şaşırdım ertesi gün okula gittim baktım çok kız çok mutlu arkadaşa baktım eski sevgilisini unutturmuş içime attım ama artık bunaldım kızın hergün gelip bana arkadaşımı anlatması beni gerçekten çok üzüyor ne yapacagım siz söyleyin. yardımcı olursanız sevinirim.

yakın arkadaşına aşık olma

Merhaba arkadaşlar başıma gelen bişeyi anlatayım sizlere kendi içimde tutmaktan gerçekten bıktım bizim sınıfta bir kız var hiç ona o gözle bakmamıştım neyse ben bununla dalga geçiyordum en yakın arkadaşıma ayarlıyımmı diye bu yok mok dedi aynı şekilde arkadaşımada yapıyodum yakın arkadaşım sevgilisinden ayrılmıştı 2 senelik buda yok dedi neyse 1 hafta geçti aradan ben bu kıza bürden bire tutuldum ama öyle böyle değil gözlerimi kapatıyorum onu görüyorum kafam başka yere gittiginde hep o aklımda neyse ben kıza tutuldum 2 sonra bi baktım en yakın arkadaşım la kız konusmaya başlamış o an ne diyecegimi şaşırdım ertesi gün okula gittim baktım çok kız çok mutlu arkadaşa baktım eski sevgilisini unutturmuş içime attım ama artık bunaldım kızın hergün gelip bana arkadaşımı anlatması beni gerçekten çok üzüyor ne yapacagım siz söyleyin. Yardımcı olursanız sevinirim.