bugün

entry'ler (21)

gulsah spears

silik yemis bir yazar eski bir yazisini silebilirmi?

istanbuldaki onur yürüyüşüne amerika izin vermiş

istanbuldaki yuruyuse amerika izin vermis ne demek?

NY desen anliycam Istanbul bu...

ne dediginiz anlasilmiyor

çinlilerin türkleri dövmesi

Ulan bi cinli bulamadiniz dovecek. Adamlarin nufusu 1 milyar TR nin hemen her sehrinde Cinli goruyorum ben siz neden bulamiyorsunuz?

rahatsizinsan

Peki 11. Nesil caylak ne kadar zamanda yazar olur?

uludağ sözlük te yazar olmak

1 haftadir bekliyoruz e hani yazar olmak kolaydi?

uygur türkü kızı

Benim gorduklerim peceli degildi ve cokta guzellerdi.

sütyenim sizde mi diye kapıyı çalan komşu

Evin erkegine sormak lazim ne is ne ayak diye.

40lı yaşlarında dul komşu

Off off dedirten cinsten olaydir. Her genc erkegin boyle bir komsuya ihtiyaci vardir. Devletin bakanlik nezdinde girisimlerini gormek istiyoruz bu konuda.

varoş semtlerin çürük yumurtadan beter kokması

Yazarin nick inden dolayi kaale almadigim yazi. Dunyanin heryerinde varos vardir ve hepside aynidir.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Arkamdan gelmeyin, beni rahat birakin. Biktim sizden.

uludağ sözlük çaylak onay sırası

Millet burada sira yok demis. Kimi demiski kisa zamanda yazmaya baslarsiniz.

1 haftadir bekliyorum 10 dan fazla entry im var. Siz hangi dunyada yasiyorsunuz? Uludag'a yazmak eksi kadar zor olmasada yine de zor.

herkes askerliği bölgesinde yapmalı

Tam tersi yani herkesi dogmadigi buyumedigi yerde askerlik yaptirmak TSK da kuraldir. Bundan amacin ne oldugunu bende bilmiyorum ama boyle bir kural oldugunu herkes biliyor.

kuşadası

2006 ya kadar tr nin en sukse tatil yeri. Sonra bodrum marmaris cesme alacati cikti. Butun zenginler oraya akinca ortam ortadirek ve fakirlere kaldi. Ev ve yazlik fiyatlari bunu izledi artik eskisi gibi degil. Kusadasi artik istanbul un bir banliyosu gibi. Cok goc aliyor cok kirlendi.

new york belediyesinin acz içinde bulunması

Sahsen gittim gordum istanbulun 2050 yilindaki durumu. Birisi kurtarmali o sehri

ıstanbul

Nufusu 20 milyonu gecmesi garanti sehir. Boyle giderse 30 milyon bile olabilir

datca

Yolu kotu oldugu icin fazla yerli veya yabanci turistin gelemedigi o yuzdende denizi akvaryumu andiran yarimadaya konuslanmis bir tatil beldesidir. En guzel yeride palamut bukudur. Insaat yapma yasagi vardir ama takan yoktur. Gitmeniz tavsiye edilir.

dilek yarımadası milli parkı

Parktaki en son koy en guzeli. Fakat anlamadigim son koy sonrası bizim gibi turk vatandaslarina yasak olmasına ragmen 35 tl bayilip tekne turları katilan insanlara açiktır. Yarımada'nın en sonundaki uç nokta dibindeki Samos adasina 600 metre uzaktır. Arada birde bayrak adası vardır.

urla

Urla' nın herşeyi iyi güzeldir ama pazarı güzel degildir. ürunler sanki migros'un reyonundan getirilmiş gibi. Pek dogal bir şey yok. Hele köy yumurtasi peynirini falan unutun.

altayspor

Yanlista olsa dogruda olsa canimizdir kanimizdir. Aşk-ı Altay'dır.

spotify dağıtan site buldum

Spotify her ulkede parali degil bazi ulkelerde reklamli hizmeti bedava.

Zaten reklamda fazla degil 20 dakikada 1 reklam gibi birsey.