bugün

entry'ler (160)

nasıl olsa sevişmem donu

(bkz: paçalı don)

özel mesajlarda sanal seks yapan yazarlar

özelden fuck buddy arayandır, ayıptır.

yatar yatmaz uyuyan insan

ayrılırken bayram mesajı veren abdullah gül gibi huzurludur.

zamane sözlük

http://zamanesozluk.sozlukspot.com/ adresinden yoluna devam eden, eski zamane sozluk nickli kullanıcıların buluştuğu mekan olma yolunda.

yetenek sizsiniz türkiye

hülya avşar uymamış, "hayır" diyorum. şımarık buluyorum. üç kuruş maaşla evini geçindiren insanlarımızı "yetenekli" buluyorum ve "evet" diyorum.

hala beyaz show izleyen insan

körelip giden bir uzvuna bakan insandır.

azrail e sorulacak tek soru

(bkz: ehliyet ruhsat)

azrail e sorulacak tek soru

(bkz: hayırdır inşallah)

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)

ekmeğin arasına konulabilecek şeyler

uleyn, kimse salça dememiş. bari ben salça olayım. en baba sokak arası maç olaylarında doping olan karışımdır.

hic kirik

güzel güzel yazıyordu. zaten, ne zaman etliye sütlüye dokunsan, ortam detaylara takılıyor sen düşüyorsun. bacak arasından top geçmiyor ki;

hic kirik

"ergen gençler", "ergen olmayan gençler" ve "ergenlik çağını silip süpürmüş gençler" ifadeleri ile sözlük ortamına yeni bakışlar getirmiştir. ben takdir etmişimdir. iş başvurusuna ön metin ekler gibiyim. neyse, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

kürt açılımı

(bkz: ha berfin ha kardelen ne fark eder ikisi de bir)

erkek yazardan msn isteme taktikleri

- güzel insan msn var di mi?
-- var.
-e, güzel.

( iç ses: ha siktir tutmadı bu taktik! neyse yukarıdaki yazılan yöntemlerden gireyim bir de..)

cehenneme düşenin ilk cümlesi

melek kardeş yemekhane nerede.

kadınları itici yapan detaylar

bira göbeği.

cehenneme düşenin ilk cümlesi

düşen işgüzar birisi ise;
- kardeşim çok sıcak burası, iş güvenliğiniz filan var di mi?

yemekteyiz

sahtekar kemal in birinciliği ile bu haftayı geride bıraktık. ey, nurten hanım otur sen baklava aç, börekler aç... sonra adam çiğ köfteyi dışarıdan alsın birinci olsun. yok artık enginar kalbi filan. ayıptır.

yemekteyiz

bu haftaki hatta dün akşamki bölümünde kılsız tüysüz dovmeli maço kemal abimizin yaptığı yemekten kıl çıkması dikkat çekici bir olay olarak tarihe geçmiştir.

entry girdikten hemen sonraki psikoloji

"dur ne yazmışım lan. ha bir de sigara yakayım!"