bugün

entry'ler (21)

karadeniz

nihayet bu sene gidebileceğim. yıllardır tatil planı yapıyorum ama bir türlü gidemiyordum. hazır bayram da 9 gün tatilken, aldım biletimi biletall.com dan. 2 haziran itibari ile 5 günlüğüne kaçacağım.

izmir

bayram tatilimi geçireceğim şehir.

biletimi bu sene ilk defa biletall.com'dan aldım bir arkadaşımın tavsiyesiyle. oldukça hoşuma gitti sistemleri, bundan sonraki seyahatlerimde de burayı kullanmayı düşünüyorum. normalde en zorlandığım evre bilet evresidir ama bu sefer en kolay hallettiğim iş bu oldu. hazırlıklar falan filan derken bayram tatili de neredeyse geldi sayılır. ufak bir heyecan kaplamadı değil içimi.

10 haziran 2016 fransa romanya maçı

Avrupa şampiyonasının açılış maçı. Açılış maçları genelde şampiyona heyecanının gölgesinde, sakin ve golsüz geçer. Ancak bu sefer içimde keyifli bir maç izleyeceğimize dair hisler var. Efesimi ve çerezlerimi iyi ki dünden hazırlamışım. işten biraz geç çıkacağım için ucu ucuna yetişeceğim gibi duruyor. Fransa, turnuvanın favorilerimden biri. Bakalım bizi nasıl bir maç bekliyor.

otobüs yolculuğu

yeni nesil otobüslerin uçak gibi olmalarından kaynaklı daha zevkli geçen yolculuk türüdür.

bilet alacaksanız da biletall.com'dan alın arkadaşlar. sık sık otobüs yolculuğu yapan biri olarak söyleyebilirim ki adamlar güzel sistem kurmuşlar, istediğine kolaylıkla ulaşıyorsun sorunsuz problemsiz. bu kadar büyük bir işi bu denli kaliteli yapabiliyorlar, helal olsun ne diyelim.

anneler günü

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

sergen yalçın dobralığı

aynı gölü iki farklı kadına hediye ettiğini söyleyebilme dobralığıdır. seviyoruz reyizi.

futbol ne güzel şey

haftanın stress ve yoğunluğunu bağlı olduğum renklerin heyecanını yaşayarak atmanın verdiği sevinç, futbol ne güzel şey cidden.

yüksek lisans tezi

Yüksek lisans eğitimi ve akademisyen olma yolunda önemli bir adımdır. Bilindiği üzere öğrenci danışmanı yeterli vakit ayıramadığı ve öğrenciyi doğru yönlendirmedikleri için bir çok öğrenci bu konuda sıkıntı yaşamakta ve tez çalışmalarını istediği gibi hazırlanmadıkları bilinen gerçek. öğrenci bu zorlu ve bir o kadar da yorucu olan bu tezi vermek için danışmanlık firmalarından yardım alabilir. Örnek danışmanlık firmalarından biri http://tezyazimerkezi.com/

derslerin mi ben mi diyen erkek

fazla hırpalamayın kendinizi. olur böyle şeyler.

eve geldiğinde kedinin öldüğünü görmek

çok acı bir durum hele de çok sevilen kedi ise, gerçi her canlının ölmesi (kişiye göre değişir) bir üzüntü sebebidir.

proje hazırlama

bu çalışmalarda üniversitelerde ders olan geçen bitirme projeleri var, mezuniyet öncesi verilmesi zorunda bu proje daha çok yüksek lisans bitirme projesi olarak geçiyor, nasıl hazırlanması için buradan bakabilirsiniz (http://tezprojehazirlama.com/yuksek-lisans-proje/)

edison cennete girecek mi

girecek mi girmeyecek mi bilemeyiz o kısım bizi aşar ve ilgilendirmez sanırım. Önemli olan bizim kendi akibetimiz için inancımız gereği kendimize neyi arzuladığımız ve bunun için nasıl amel ettiğimiz önemli. Cennete girmek çok kolay dürüst ol rabbi ni tanı helali hara mı ve imanını bil, gereğini yap. Bütün bunları yaptığınızda mükafatını görürsünüz inananlar için. inanmayanlarda ıslah ola inş.

ilginç bilgiler

bilgi için teşekkürler. Bunun filmi vardı , güzel izlenmeye değer bir filmi idi.

ilahi adalet

Kesinlikle ne insanlara ne hayvanlara nede başka bir şeye insanların tahammülü kalmamış, adaletin makbulu de en kısa zamanda tıpki video da örnekte olduğu gibi hemen tecelli etmesi.

sözlük yaş seviyesinin 24 ün altına düşmesi

yaşla ilgili bir sıkıntı olmaz, aklın selim olmak varken.

nato nun sonu mu geldi

nato'nun adı var kendi yok, Türkiye için hiçbir zaman samimi olamadılar.

vladimir putin

Türkiye'yi küçük görmeye çalışan biri, kendi aklınca.

regl olan kadına nasıl davranılır

iyi davranmak gerekiyor çok hassas dönemindeler.

4444196 nolu türeyen dolandırıcılar

sürekli değişik numaralardan arıyanlar var, dolandırıcılar zirve dönemleri.

30 lu yaşlarda olmak

orta yaşın başlangıcı, hayatı daha iyi okuma becerisi, yolun yarısı derler büyükler.