bugün

entry'ler (15)

okan bayuglen

ben olmaya özenmiş şahsiyet tanimam amma velakin hos gelmis.

fundart

Beni gerçek okan bayülgen zannedip bir sürü video göndermiş * hayal kırıklığına uğramasın diye bende info@okanbayulgen.net 'e mail attigim acayip bir sahsiyetdir *

passiflora

An itibariyle HAP olmustur kapsuller halinde 10 YTL (kusuratli birseylerdi) satilan ilactir tadi maras otuna benziyor yada bana oyle geldi. "Recetesiz satiliyor"

okan bayülgen

Ad ve Soyadini Uludag P.E Tarafindan tescilledigim markadir efendim.

edit: 3. pasiflora hapimi ictim aklima sen geldin sozluk.

yazar sensin besinci nesil de sana girsin

3 ve 4. nesili üzen olaydır.

anayasada atatürk ilke ve inkılaplarına gerek yok

polemin-ikler
(bkz: anayasa böyle emrediyor çocuuum) (bkz: asmayalım da besleyelim mi)
(bkz: yeni yasa çıkarırken yasanın babalaşması) (bkz: senin baban bir yasaydı yavrucuum)

hüseyin turan

Türk halk müziği sanatçısıdır , kekeçtir , heycanlıdır , gizli panik ataktır.

askerken bile entry giren yazar

diskoya gitmesi olası olan testesteronu kabarık yazardır tehlikelidir uzak durulması gerekir.

datron

notebookları denenmeye değer gayet iyi,ucuz ve kaliteli.

çirkin diye metroda bir kıza yer vermek

nabzı atsın yeter felsefi akımına kapılmış kişilerin uygulamalarıdır.

vahsi hayvan karsisinda yapilmasi gerekenler

Allahım sana geliyorum yarabbim (eller gökyüzüne açılır) Hazin son beklenir.

crna macka beli macor

ingilizce bilmeyenler için Turkce Meali : Siyah kedi Beyaz kedi

(bkz: ben 17 yasimda sunnet oldum) bu adamın ingilizcesi kıt sözlükte dolaşıyorsa bilgilendirmek amaçlı yapılmış bir eylemdir.

van tu tiri forroo.

devrime sebebiyet veren sözler

asmayalım da besleyelim mi ?
Kenan EVREN

cem uzan ı atatürk e benzetmek

benzemez kimse sana ... tavrına hayran olayım ... şarkısını hatırlatan benzetme.

panikatak

Panik atak herzaman hayatı berbat etmez biraz da pozitif bakacağız örneğin ataksız yaşamanın ne kadar rahat olduğunu,rahat rahat içki içebilmenin hazını ve bunun gibi hatıralarımızı düşünür düzelirsem şunu birdaha yapmıycam bunu birdaha yapmıycam tarzı şeyler konuşursunuz yanlışlarımızdan ders çıkarırız herzaman üzüldüğümüze güler geçeriz kısacası kendimizi dinleriz ve sorunlarımızı çözeriz panik atak sayesin de siz de bu yolları izlerseniz belki işe yarar.

20 Yaşın da bir genç ve onun gözünden panik atak.

*Getirileri :
Uykunuzu düzenli uyumaya başlarsınız
Ev de dinlenerek vakit geçilirsiniz
Ayşeye , Fatmaya üzülmezsiniz ayrıldık bitti falan aşk olaylarını daha mantıklı düşünürsünüz.
Ölümü herzaman hatırlar Allaha dua edersiniz
Ya iyi ki şu hastası değilim bu hastası değilim diye mutlu olursunuz
Güzel yemekler yersiniz :)
Hayatın değerini anlarsınız
insanlara bakış açınız değişir
Lan burda olsa da dövsem dediğiniz tiplere ya tamam o da insan o da böyle yapabilir diye geçiştirirsiniz
Sabırtaşı olursunuz ama çat diye çatlamazsınız.
Daha mantıklı düşünme yetisi kazanırsınız çünkü siz insanlar dışarı da gezerken kendinizi dinliyordunuz.
Ailenizle ilişkileriniz daha sağlam olur
ilaç tedavisi alkolü ve disco bar ortamlarını bıraktıktan sonra ilacınızı düzenli içip uykunuzu düzenli uyuduğunuz rahat olduğunuz için de gün boyu mutlu gezersiniz huzurlu hissedersiniz vay be yeniden doğdum fln olursunuz (O yüzden diyorum psikaytra gidin ki size uygun ilacı versin eş dost tavsiyesiyle ilaç alınmaz belki panik bozukluğunuz yok başka bir rahatsızlık nereden bilebiliriz ki gidin bu yüzden doktora kesin olarak)

*Götürüleri :

Sık gezemezsiniz
Biraz korkarsınız
Biraz zaman kaybedersiniz Biraz da para
Biraz hatun kaybedersiniz

Ama Değer Çünkü Kanser değilsiniz Verem değilsiniz Hastalığınız Psikolojik ve emin olun geçecek benim ki bile düzeliyor 1-2 ay sonra afrikaya bile giderim :) o derece.

Şuan ki hastalığım ve kesinlikle bunları yaşamıyorsanız ben panik atağım diye gezmeyin sonra harbiden olursunuz.

Nedenleri :
Alkol
Uykusuzluk (düzensiz uyku)
Karıyı kızı kafaya takma
Aşırı Sinirlilik
Her lafı düşünme
Şu bana şunu dermi şu şöyle yaparmı
Devamlı kendiyle uğraşmak

Nasıl Anlarsınız :
Dışarı da herkesin gözünün sende olduğunu düşünüyorsan sürekli içses sana birşeyler diyorsa
Ona buna takıyorsan gereksiz merakların varsa lan kapıyı kapadımmı acaba falan tarzı
Kendinden emin değilsen
Tansiyonun 18e9 kadar fırlamışsa (daha yüksek de olabilir)
Kalbin yerinden çıkacak kadar çarpıyorsa
Vucüdunun uyuştuğunu hissediyorsan
Tamam ben öldüm elveda zalim dünya diyorsan

Tetikleyiciler :
ALKOL alıyorsan (her gün abartılı)
Birşeylerden çok etkilendiysen (deprem,film,kızdan ayrılmak gibi yada herhangi bir doğa olayı) bunlar tetikler.

Nasıl Atlatacaksın :

* EN ÖNEMLi OLAY ŞU ÇOK ÇOK iYi BiR PSiKAYTR olmalı Prof.DR olmasına da dikkat tabi Öleceğinizi bilseniz ve krize gireceğinizi bilseniz taksiyi çağırın kapı önüne binin gidin doktorun önünde indirsin gerekirse bir yakınınızla gidin psikaytr size teşhisi koyar ne yapmanız gerektiğini söyler emin olun panik atak yıllarca sürecek bir hastalık değil ama geç kalınmadan yapmalısınız bazı şeyleri doktor neyime ya geçer diyodum kafa olayı diyordum ama şimdi daha iyi anlıyorum.

Yaşadığınız zaman o kalp krizi hissin de şunu düşüneceksiniz vay be hayat ne kadar boşmuş şu kıza üzülüyodum şuna böyle üzülüyodum bak ölüyorum işte nefes de alamıyorum Allahım düzeliyim bidaha hiç içmicem tarzı birşeyler olursunuz olun bu hayattan çok büyük bir ders çıkarmanızı sağlıyor.

Ölmüyorsun panik ataksın Basitce tanımlamak gerekirse Ölüm korkusudur yada bazıların da sebebsiz korkular da görülebiliyor ölmekten korkmuyorsun diyelim ama olmayan birşeyden de korkabiliyorsun neden korkuyosun abi ? hiçbirşeyden korkmuyom x - e neden rengin attı bembeyaz oldun abi ya?? aaa bakiyim kalbinde ferrari olmuş lan çok kötü çarpıyo hastahaneye gidelimmi diyen arkadaşlarınız olabilir.

XANAX , PROZAC tarzı eş dost tavsiyesiyle ilaçların kesinlikle psikiyatra görünmeden kullanılmaması gerektiği kullanılırsa tansiyonunuzun bir anda yükseleceği gibi beyninizin size sanal kalp krizi oluşturacağı hastalıktır aynı şey alkolde geçerlidir içiyim de dışarı çıkıyım aaa içiyorum panik manik kalmıyor derseniz çok değil 3 ay'a kalmaz kafamı zihim diye inlersiniz 18 'e 9 tansiyonla acil servise gidebilir serum yiyebilirsiniz.

Panik bozukluk ciddi bir hastalıktır gülünesi yada haauuahauhuahu bibineye bak ya gt korkusu yaşıyo denesi bir hastalık değildir allahınızdan bulmanız zaman içerisin de mümkündür.

Yukarı da yazılanların tamamı tecrübeyle sabittir.

18'e 9 Tansiyon ile acile gittim sabah psikaytra sevkettiler nedenlerini yazdım.
Beyin ile yenilmesi mümkündür ama alkol falan devam ederse yenemezsiniz çünkü vücud

Kapalı yerler de olabilir , cafeler de tutabilir , bakışlar size yönelirse tipiniz de dikkat çekiyorsa aha krize girdiniz bile hemen taksiye binip eve gider yatarsınız.

Ben Yaşarken Ölmüşüm Arabeski vardır ya aynen öyledir panik atak bu yüzden yetkililere sesleniyorum ciddiye alınması gereken bir hadisedir sitkomlara polemik mafya dizilerine konu olacak bir olay değildir ama bilgilendirici bir film çekerseniz daha hayırlı bir iş yapmış olur yüzlerce insanın duasını alırsınız OKAN BAYÜLGEN 'e sesleniyorum buyur okan abi sana proje çek böyle bir film bütün panik bozukluğu olanları ben götüreyim.