bugün

entry'ler (194)

sırf eve gelince yemek olsun diye evleneceğim

aşçı tutup yemek yaptırsan hem daha güzel yemekler yersin, hem kapris çekmezsin üstüne daha ekonomik olur.

türklere özgü davranışlar

bilgisi olmadan fikri olmak.

evleneceğiniz kişinin siyasi görüşü önemli mi

tabi ki önemli. uymak zorunda değil ama en azından tutarlı ve akla uygun bir düşünce yapısı olmalıdır.

ilk buluşmada 1 buçuk iskender yiyen kız

samimidir, hatunun dibidir. ilk buluşmada 1.5 iskender yemekten utanmayan qızlar eqlesin.

instagram profilini kilitleyen erkek

dünya ahret bacımdır. şaka lan şaka bir boklar yemiştir, yakalanmıştır. manitadan korkuyordur.

yurt dışında tatil vs çorum tatili

leblebi fetişisti bünyelerin tercihidir.

yakın arkadaşa hanım teslim edilir mi sorunsalı

hanım teslim etmek nedir lan. yediemin otoparka araç mı çekiyonuz ?

pişman olmak istemeyenlere tavsiyeler

tavsiyelerin hiçbirine kulak asmayın. zira pişman olacağın şeyi yapmamanın pişmanlığını yaşamak diye birşey de var. hayat bir vidyo oyunu değil. bırakın en güçlü silahı kazanmaya çalışmayı. hatalarıyla doğrularıyla kendi hayatınızı yaşayın.

gecenin sözü

Fazla tevazu kibirdendir.

tecavüz fantezisi isteyen kız

zorla sik beni diyen kız arkadaşım vardı. freud yaşasaydı buna ne derdi bilmem ama yok değil var bu durum, hem de bence sandığımızdan da çok.

üniversite birinci sınıfta yapılmaması gerekenler

fakülte sekreterliğinde en az 1 adet orta yaşlı nemrut bir kadın olacak. tavsiyem ona bulaşmayın.

yazarların favori saat markaları

Seiko citizen orient bu 3 japon kardeşten şaşmamak lazım. zira her bütçeye göre saatleri mevcut. 70 yaşındaki dayıların kolunda gördüğünüz o seiko 5'ler kaç tane darbe gördü bu ülkede.

büyük meme vs küçük meme

şüphesiz ki gökselin kazanacağı versus.

gratis

her indirim döneminde 20li okey ekonomik paket gömüyorum.

uyumadan önce modemi kapatan insan

samimiyetsizdir bu insan yavşaktır. ahbaplık edilmez.

sevmek yetmez mi

sevmek yeter, sevmek yetmiyorsa hiçbir şey yeterliliği sağlayamaz. hadi selamınaleyküm.

bir kıza regl döneminde seks teklif etmek

her defasında kalkmış sikin imanı olmaz diyip saplıyorum ama yine hüsran. o manzaranın yarattığı etkiyle yüzleşmek istiyorum lakin olmuyor.

5 vakit namazının faydaları

yaşlılar için tam bir rehabilitasyon eylemi aslında.

seni tanıyamamışım diyen insan

seni zaten tanıyordum, önceden bunlar bana batmıyordu ama artık batmaya başladı demenin farklı bir yolu.

türk kadını neden sevişmeyi sevmez

ulan nasıl sevsinler, çocukluktan başlıyor baskılanmaya. aileden okuldan toplumdan yemedikleri damga kalmıyor. travmaları yıkmak kolay mı veremiyor ki kendini boşaltamıyor zihnini.