bugün

entry'ler (8)

azteca üniversitesi

güncelleme:
azteca üniversitesi, yök'ün tanıdığı, unesco listesinde yer alan akredite bir üniversitedir. ayrıca almanya tarafından (h)+ statüsünde kabul edilen bir üniversitedir.
Bu üniversitenin örgün ve uzaktan eğitim doktora programı mezunlarının dr unvanları tüm dünyada yasal olarak geçerlidir.
yök doktorada örgün eğitimi kabul etmediği için, azteca üniversitesi uzaktan doktora mezunları, türkiye'de unvanlarını kamusal beklentiler için ve akademik hiyerarşide yer almak için kullanamaz.

kastamonu

doğa harikası yerleri, lezzetli yöresel yemekleri olan, Karadeniz'in cennet köşelerinden.

huzursuz bacak sendromu

uzun yıllardır muzdarip olduğum rahatsızlık.

öldürmüyor lakin yaşam kaliteni etkiliyor.

dinlenmek yasak, sürekli hareket halinde olacaksın.

geyik kanyonu

epeydir ziyaret etmek istediğimiz, bu sene görmek nasip olan yer.

yolda karşılaştığımız köyden bir ablanın güzel tarifi sayesinde yerini rahat bulduk.

çocukla yapabileceğiniz bir kanyon turu. parkurun ilk başlarında serinleyebileceğiniz çok güzel bir şelale var.

yalnız giderken geçtiğiniz yerlere dikkat etmek gerekiyor, dönüş yolunu karıştırmamak için.

göcek

heybetli dağların çevrelediği, muhteşem koylara sahip, huzur verici, büyüleyici, nezih şirin tatil kasabası.

her tatil planımızda olmasını istediğimiz doğa harikalarından biri.

uzaktan eğitim

uzaktan eğitim, gelecekte örgün eğitimin önüne geçme potansiyeli olan eğitim modelidir.

teknolojinin gelişmesi, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte dünyanın her yerinden eğitiminize devam edebilmeyi sağlamaktadır.

marmaris

marmaris ülkemizin cennet köşelerinden biri.

koyları, ormanları, etkileyici dağları, yemekleri.

dinlendirici, huzur verici.

kemal sunal

filmlerindeki replikleriyle, tiplemeleriyle halkın içerisinden biriydi.

bu yüzdendir herhalde filmlerinin her dönem tekrar tekrar izlenebilmesi.