bugün

entry'ler (97)

bir erkeğin zeki olduğunu nerden anlarsınız

ikizler burcu değilse o erkek zeki olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

aradan 4 gün sonra (benim için 4 ay gibiydi) ona "merhaba" diyeceğim. bakalım ne tepki verecek sözlük. ama biliyorum ki azar işiteceğim.

insanı olgunlaştıran şeyler

"önce seversin
sonra sevilirsin
sonra o ayrılır
sen hala seversin"

Yukarıdaki maddelerdir.

türkiye de forma giyen yunan sporcu olmaması

Dünyada başka örnekleri de bulunan durumdur.

(bkz: almanya da forma giyen ingiliz futbolcu sayısı)

yazarların başkalarından duyduğu kötü sözler

(bkz: anket sıçmak)

pro evolution soccer 2011

arshavin'in yardırdığı oyun.

dikkat dahi cikabilir

pek de dahi olmadığını düşündüğüm yazar.

rubberman

beatles grubundan haberder midir bilmem ama i'm a loser şarkısından kesinlikle bilmediğini düşündüğüm yazar.

tam aşkı bulmuşken bulunmuş aşkı kaybetmek

buzdolabındaki dondurma kabından gerçekten dondurma çıktığını görüp sevinmenin ardından dondurmanın üzerinde birikmiş zeytinyağını görmeye benzer. kahrolmaktır. hayır efendim anlamıyorum hala o zeytinyağı oraya nasıl geldi!

tnk

bir ara okuduğum lisede konser veren grup. Tabii ki gitmedim. pişman mıyım? hayır. metallica'yı getirdiler de biz mi gitmedik. *

imagine

john lennon'un söylediği harika bir şarkı. müslüman olmama rağmen dinlemekte ve dinletmekte bir sakınca görmüyorum. *

nescafe ve test

aslında müslüman olan bir yazar. hayır efendim kendimi daha iyi bilirim. *

futbol yüzünden insanların farklılaşması

anlamadığım durumdur. zira hiçbir şekilde benim bir arkadaşımdan verdiğimden daha fazla değer veremediğim futbol takımları yüzünden, insanlar birbirlerine küfrediyorlar, saldırıyorlar ve zarar veriyorlar. işte tam olarak da burada biz insanlara atfedilen değerleri terkediyoruz. kısaca hayvanlaşıyoruz efendim.

galatasaray uefa kupasını alınca boş yere sevindik

(bkz: futbol yüzünden insanların farklılaşması)

sevgililer gününün tek şarkılık özeti

scorpions - still loving you.

sözlük yazarlarının itirafları

her şeyi batırdım. amacım sadece onun iyi olmasıydı. nerede ve nasıl hata yaptığım bilinmemekle birlikte şu anda ağlamaklıyım sözlük.

en çok düşünülen yerin tuvalet olması

(bkz: insanın yalnız kaldığı anlar)

biten aşkın ardından dinlenecek şarkılar

the beatles - i'm looser

din dersi sınavında kağıda dua yazan öğrenci

Derse çalışmamış öğrencidir. Kafasında öğretmenin bu durumu seveceği ve bu yüzden kendisine fazladan puan vereceğini düşünür bu şahıs. Bir de bunun sınav kağıdının sol üst köşesine besmele yazan versiyonu vardır.

edit: dua değil ayet olacaktı o. iş işten geçti.

lucid dreaming

bu bir ay içerisinde başıma iki kez gelen durumdur.

Hoş bir şey öncelikle. ikisi de sabah yataktan uyanıp "aman bana ne ya" niraları eşliğinde işinizi bırakıp tekrar yatmamla meydana geldi. Daha öncesinde çok denedim bu durumu yaşamayı ama hiç ummadığım anda başıma geldi. Hazırlıksız yakalandım sözlük. Oysaki rüyamda O'na gerçek hayatta söyleyemediklerimi söyleyecektim. Olmadı sözlük.