bugün

entry'ler (8)

sözlük yazarlarının en sevdiği cips

pringles klasik. her zaman en favorim.

iki buçuk litre kolanın 40 lira olması

woowwww yani su içelim daha faydalı gerçekten.

misophonia hastalığı

ben de yaklaşık 10 yıldır mücadele ediyorum. duymamaya çalıştığım anlar oluyor ama çok uzun süre maruz kalıyorsam ortamdan usul usul uzaklaşıyorum. bir keresinde otobüste arkamdaki adam çak çak sakız çiğniyordu ve dayanamayıp arkamı dönüp uyardım ve çiğnemeye devam etti. yanımdaki arkadaşım çok şaşırdı biraz sakinleşir misin dedi. hayır sakin olamam, ne yaşadığımı anlayamazsın dedim. otobüsten indim hemen. midem bulanmaya başlıyor ve başım dönüyor

kadınlara en çok yakışan oje renkleri

Oje renklerinde ten ve saç rengi bir de giyim tarzı çok önemli. Ben buğday tenliyim ve kışın bordo renk oje kullanıyorum. Yazın ise biraz daha ten rengim bronzlaştığı için nude renkler tercih ediyorum. Genelde flormar marka kullanıyorum.

gerçek aşk mı bir milyon tl mi

Diyelim çok paranız var ama etrafınızda hiç arkadaşınız, sosyal ortamınız ve aşk yaşayacağınız biri yok. Paranın hiç önemi yok. Önemli olan dostlarla kurulan sofralar, kahkahalar, sosyal ortam ve az parayla yapılan etkinliklerdir. Ben aşkı seçiyorum

kavurmalı tost yer misin

Kavurmalı kaşarlı tost çok güzel olur ve çok sevilir. Yanına domates, salatalık ve zeytin hazırlayacaksın ve sıcacık bir çayda olunca oh mis. Kimler sevmez ki böyle kahvaltıyı?

yavru kedilerin çok tatlı olması

kedimin yavru halini çok özlüyorum şimdi kocaman oldu. bir tane daha yavru kedi sahiplenmek istiyorum

beni neden kimse sevmiyor

Kimsenin seni sevmesine ihtiyacın yok, önce kendini seveceksin. insan kendine değer verdikten sonra birinin seni sevip sevmemesinin hiç bir önemi yok. Egosantrik düşünceler bizi bu düşüncelere itiyor. Önce sen...