bugün

entry'ler (8)

lens takan kız iticiliği

Bazı lensler doğala çok yakın duruyor ve belli olmuyor ama piyasada ucuz lensler çok olduğu için çoğu kişi de ucuzu varken daha çok para vermemek için, adi lenslerden alıyor ve o lenslerdeki piksel sayısı çok olduğu için doğal durmuyor. Ortası kahverengi hareli ve doğal duran az pikselli kaliteli lenslerden takmak itici değil bence çünkü anlaşılması o kadar kolay olmuyor.

ben bu şiiri sana yazdım

özgürlüğe giden tutsaklar gibi,
siyah gözlerine beni de götür.

cem okan tuncel

En sevdiğim hocalarımdan biridir kendisi. Eğlenceli, fenerbahçeli olmasa daha iyi olur dediğim nadide insan. ayrıca okumayı çok sever ve derslerde şaşırtıcı bilgiler vererek uyanmamızı sağlar. tez zamanda daha da yükselmesini temenni ederiz.

iz bırakan bitap cümleleri

Beni siz delirttiniz. Cem karaca klasiği.

etkilenilen film replikleri

''Başka bir insanla bağ kurmayı çok kolay bir şey gibi gösteriyorlar.'' Dexter.

mini etek giyen kadın orospudur

Geçen gün zafer plaza tuvaletlerinden çıkan iki tane liseli kızın etek boyu kemerin altından on santim kadardı, abartmıyorum. Tamam herkes istediğini giysin de özgürlükle teşhirciliği karıştırmamak lazım. Kadının özgürlüğünü savunurken kadının iyi niyetli oluşunu varsaymak lazım. bile bile göstermek için açan birinin özgürlüğünü savunamam doğrusu. Soyunmak isteyen Afrika'ya gidip ilkel kabilelere katılabilir zannımca.

2013 te yazarların kaybettikleri

Ben bu yıl yine kaybedecek kadar bir kazanca sahip olamadım sözlük.

kadınların yaptığı en büyük hata

Kadınların düştüğü en büyük yanılgı çok güçlü bir kadın imajının erkeklere çekici geldiği inancıdır. Erkekler ne yazık ki, sığınmacı kız imajını egolarını tatmin etmek için kullanır ve güçlü kadınları terk ederken onların üzülebileceğini bile düşünemezler. Güçlü olmayı duygusuz olmakla karıştırırlar.