bugün

entry'ler (18)

kapalı kadınlar zorla açılmalıdır

(bkz: beyinsiz insanlara acilen beyin nakli yapılmalıdır)

gecenin şarkısı

Gecenin şarkısıdır.
The Fray- Look After You. *

gece yarısı sesi kökleyen beyaz şahindeki dört piç

Kızların kendilerini hoş bulduğunu düşünen tiplerdir.

"Gece gece ne güzel uykumun içine ettin, hemen sana aşık oldum inanmayacaksın ama." *

yazın ilk vişnesinde yaşanılan heyecan

Çiftçilerin ilk hasatlarında yaşadıkları duyguyla kardeş duygudur. Bu vişneler yanılmıyorsam Afyonkarahisar, Konya ve Kütahya'dan geliyordu. (bkz: dimes reklamı)

karpuz kelek çıkınca oğluna bıçak çeken baba

Oğlunu kelek karpuz sanmış babadır. Oğlu kelek olabilir ama karpuz? Asla.

ekşi yazarı olmak isterken kendini uludağda bulmak

Ekşi Sözlük'te çaylak formu dolduracağı süreyi burada yazar olup entry döşeyerek geçiren akıllı insandır. (bkz: züğürt tesellisi)

üniversite bozuyor hep buraları diyen amcalar

"Üniversite olmasa nasıl meslek edineceksin?" diyen amcayla beraber ying-yang oluşturan amcadır.

yazarlar içki olsa hangi içki olurlardı

(bkz: kök birası)

yazarların uyumadan önceki düşündükleri şeyler

Yazarların bütün hayatlarının gözlerinin önünden geçmesidir.

Film şeridi gibi gerçekten, küçükken yaptığım bir şey, yaptığım hatalar, eski erkek arkadaşım, sevdiğim şarkılar, gece gece çikolata yenmez aklından bile geçirme, enee bugün ayın kaçı, birinin doğum günü, kimin doğum günüydü ki, unuttuğum için kızar mı? Ne kadar da yaşlandık, daha 20 yaşımda bile değilim ne bu, ama hayatımın en güzel yıllarını koltuk patatesi * olarak geçiriyorum, haksızlık valla.

bu gece herkes eski sevgilisine mesaj atsın

Garip olaydır.Eski sevgilime mesaj atsam, terslese iyi. Ama yanıtlamayacak, ben bin bir ihtimalle kendimi üzeceğim. Belki benimle dalga geçecek, belki arkadaşlarına da anlatacak ve en sonunda, yine o nefret ettikleri kız olacağım.

Tam alışmışken.

Ablalarım abilerim, şarkılarda, filmlerde anlatılanlar gibi seven birini ne zaman buluyoruz, yani ortalama olarak?

mısır da şehit olan anne ve bebeği

Gördüğüm en güzel bebek ve onun annesidir.

Nur içinde yatsınlar, cennet bahçelerinde * burada olduklarından, olabileceklerinden daha mutlu olsunlar.

eksileneceğini bile bile entry girmek

Eksilenmekten korkan yazarların düşüncelerini yine de dile getirmeleridir.
Eksilenmek bir yerden sonra bağışıklık yapıyor arkadaşlar. Korkmayın yazın valla bakın.

mezuniyet balosuna tshirt ve eşofmanla gitmek

Marjinal harekettir. Helal dedirtir.
Balo elbisesinin altına spor ayakkabısı giyen kızla evlensenize siz. *

en büyük kezban demet akalın dır

kezbanların lideridir.

doğukan hazar manço

Survivor favorim.

munther

Sözlüğe gelme sebebimdir. En favori yazarımdır ayrıca.
Reel hayatta en iyi arkadaşımdır, her şeyimiz aynı aşağı yukarı. Hatta arada beni o sandıkları bile olur.
Ulrik Munther'e karşı platonik olmadığını iddia ettiği bir aşkı var yıllardır. isveç'i ve insanını seviyor. Arada Türkçe'yi unutur. Hızlı konuşur. "Allah aşkına sus" demelerine ölürüm. Pastafaryan birine Allah dedirttiğim için cennetliğim biliyorum.
Bir de az önce mesajlarına baktım, sözlükten birileri kendisine talip olmuş. Arkadaşlar inanmayın o kız fake. Reel değil. O kadar harika bir insan daha yaratılmadı (bkz: yoo hiç kıskanmadım). Şaka bir yana "oğlum olsa alırım."
Eh canısı, sen bana blog adresini vermeyecektin. Heves ettim geldim buralara. Bakalım kaçıncı günde silik olacağım? Ehehe.
Odense'de bir hayat kurmaya çalıştı/çalışıyor/çalışacak. Dansk er bedst diyip gidiyorum. Seni çok seviyorum ciğerimin köşesi.

sözlük yazarlarının itirafları

yazar olur olmaz geldiğim başlığın konusudur.
itiraf: anne halıya ayakkabıyla bastım hep. özür dilerim.

apaçisi ile meşhur ilçe

Ankara Mamak'tır.