bugün

entry'ler (23)

merih demiral

Çok iyi savunmacı fakat daha dikkatli olmalı ayağa kayarken topa vurayım diye çok penaltı yaptırabilir. Ama gelecek için çağlar ile beraber kilit savunma oyuncumuz.

burak yılmaz

Ben izlerken dayanamadım şenol güneş nasil dayandı acaba. Cenk tosun varken burağın 90 dakika oynaması milli takima zarar verecek bi hareketti.

meslek lisesi mezunu birini ciddiye almak

siz ne diyonuz ben bi kere açık liseliyi ciddiye almıştım.

sezgin tanrıkulu

Chp'nin içindeki Hdp sempatizanı bir Milletvekili. Chp'nin ilkelerinin hiçbirini benimsemediğini adım gibi bildiğim fakat nedense hala Chp kadrolarında yerini almakta olan kişidir. Sanirim Chp'de açılan Hdp kontenjanından kendine yer bulmuş zattır.

kktc cumhurbaşkanının skandal sözleri

Kuzey Kıbrıs lideri Mustafa Akıncı'nın "Barış Pınarı desek de akan su değil kandır" açıklaması açık söylüyorum Rum Yönetiminin yapıcağı tarzda bi açıklamadır. Türk Askerî 74'te Kıbrıs'a çıkarma yapmasaydı şuan KKTC diye bir devleti rüyalarında bile göremezdi. KKTC yonetiminin şımarık çocuk gibi davranması kabul edilemez. Zaten zor günler yasayan Turkiyeye bu yaptığı açıklama ihanet niteliğindedir. Kıbrıs hala ayakta ve dimdik duruyorsa bunu Türkiye Cumhuriyetine borçludur.

gecenin sözü

komşu kızı kardeştir, kaldır kaldır yerleştir.

-Konfüçyus.

suudi arabistan

bazılarının Din kardeşlerimiz dediği fakat benim açımdan milli bir düşman sayılabilecek ölçüde Türkiye'nin güvenlik politikalarına her zaman ve her yerde karşı duran siyasi anlamda Amerikan mandası bir devlettir.

ekonomi kötü ise avm ler neden dolu

ben AVM'lere neden gittiğimi bilmeden giden bir bireyim. belki bir ruh hastasıyım bildiğim tek şey paramın olmadığı.

instagram kullanmayan kız

Fake hesap kullanıyordur.

10 kişilik kadın şoför ilanına 540 erkek başvurusu

Kadınlar bence korkuyorlar. Çünkü erkek egemen bir ülkeyiz bu sebeple trafikte olmak ve çoğunlukla erkeklerin trafikte olması onları ürkütmüş olabilir. Belki de özgüven eksikliği. Erkeklerin başvuru yapması ise şunu gösteriyor ki; ülkedeki cahillik işsizlik oranından bile daha yüksek seviyede.

dünya kız ismi midir erkek ismi mi

Dünya bir isim midir sorunsalı başlığında tartışmayı açılabilir.

karım bakire çıkmadı ne yapmalıyım

Ulan eblehe evlenmeden önce hiç mi sormadın bekaret-i ahvaliniz ne durumdalar diye. Neyse kafaya takma karşim. Bi soğuk su iç kendine gelirsin.

devlet bahçeli

Milliyetçiliği ayaklar altına alanlarla işbirliği yaptıktan sonra artık ölse de yaşasa da hiçbirşey hissetmeyecegim bir lider.

sözlük yazarlarının uyuduğu en ilginç yer

Kurban bayramında Bursa'ya kurban kesimine gitmiştik. Gittiğimiz yerde ne bir yatacak yatak, ne de bir koltuk vardı. 4 kişiydik ve 4 sandalye vardı ve birde masa vardı. Açıkçası sandalyeleri birleştirip uyumayı düşünmüştüm fakat sandalyeleri abilerimiz işgal etmişti. Bende taş gibi masaya uzanıp uyumuşum kalktığımda gerçekten uyudum mu uyandım mı onun sorgulaması yapmıştım. Hayatımdaki en zor gündü.

üniversitede kızlara para yedirmek

Aldığı kredi ile kızlara para yedirip, üniversite bittiğinde kredi'yi ödemeye başladığında yanında para yedirdiği kızlar olmayan aptal tiplerdir.

bir kızın yanında olmak

Yanında olmak şart değil. Arkasında olmakta büyük haz verir.

türk erkeklerinin fazla arabesk olması

ibrahim tatlıses'in suçudur. Milet arabesk dinleye dinleye acılarla doldu be kardeşim.

kafayı boşaltma yolları

Kafasını duvardan duvara vurarak pekmezini akıtmak süretiyle kafasını boşaltabilir fakat boşalttıktan sonra yaşama garantisi veremiyoruz.

karlı bir gecede şömine karşısında oturmak

Hep filmlerde gördüğüm, muhtemelen de hep filmlerde görmeye devam edeceğim harika bir ısınma aktivitesi.

yaşamanın anlamı

Anlamı yoktur. Insan doğar, büyür ve kendisine anlatılan din masallarına inanarak öteki alem masallarına kendisini kaptırıp yaşar fakat biraz sorgulayınca hepsinin saçma sapan şeyler olduğuna inanır ve artık yaşamın anlamı olmadığını kavrayarak yaşamını sürdüremeye devam eder. Ama sonunda keşke sorgulamasaydım ulan ne güzel öldükten sonra cennet'e gidecektim diye dizlerine vurur.