bugün

entry'ler (374)

iphone 7

telefonumun bozulması uzerıne almayı dusundugum telefon tek sıkıntı su kı karsılayacak nakıt param yok buradan bır kısmını pesın kalanını taksıtle satabılecek bırı var ıse ıletısıme gecsın tanısalım belkı anlasırız bursada yasıyorum.

iphone

son çare olarak buraya yazıyorum bugun camı one gelecek sekılde masaya koydum su varmış elime aldığımda ekran yukardan aşağı renk renk çızgıler vardı sonra ekranın tamamnı kapladı tahmınen tuş kılıdı falan acabıllıyorum denedım flaş falan da açıldı pirinçte şuan ekranı bozulduktan sonra işe yarar mı bılmıyorum şımdı bunun tamiri yapılırken ıcınde kı fotogtaflar konuşmalar vs gidecek mi ? yardımcı olursanız sevınırım

ios 9 3

iphone 5c sine indirmiş olan varsa ne hale geldiğini nasıl olduğunu hele bi mesaj atsınlar.

whatsapp

üzen uygulama bugün telefon değiştirdim ama artık bildirim geldiğinde yazan kişinin adı benim rehberime kaydettiğim gibi değilde kendi yazdığı whatsapp adı olarak geliyor kız mesaj atıyor bildirimin başında fil var anasını satayım ben bunu kendi rehberime göre nası ayarlıycam hele bi yardım edermisiniz.

grand theft auto v

ps3 için sözlük yazarlarından birinden güzel bir fiyata satın almak istediğim oyun.

ibrahim tatlıses

bence açmayın https://www.youtube.com/watch?v=P5nuI6ter6w

dünyanın gelmiş geçmiş en iyi ses sanatçısı

açık ara ibrahim tatlıses tir
aksini iddaa edenler videoyu bence baştan sonra izlesinler zamanı olmayanlarda 2.00 dakikadan sonrasını
https://www.youtube.com/watch?v=hPe7-Ta211o

sony playstation 3

acil yardım beklediğim oyun konsolu yeni bi cihaz alıcamda içine oyun yüklemekle ilgili mesaj atın bi zahmet.

ibrahim tatlıses

şöyle bir performans bıraktığı için teşekkür edilmelidir
http://www.youtube.com/watch?v=hPe7-Ta211o

25 ağustos 2014 fenerbahçe galatasaray maçı

bi maçın sonunda kupa varsa ve rakip fenerbahçeyse kazananı bellidir tartışmaya gerek yok.

sözlükte sırf çevre yapmak için gelenler

çevre yapmak istiyosan git tema ya üye ol ne arıyon lan sözlükte ? şeklinde cevap verdiğim olay

core 2 duo

pek fazla lüks ihtiyacı olmadığı için ofise koyulmak üzere bu işlemciye sahip 1.5 gb ramli 1 gb ekran kartı olan bitanesinden almayı düşünüyorum ne diyosunuz iş görürmü yüklersem en fazla league of legends yüklerim onun dışında ofis için kullanılacak bi yardımcı olursanız sevinirim.

sarışın uzun boylu mavi gözlü türk

Sapsarisin masvavi gozlu mardinli bi cocuk biliyorum ve bu onermeyi sikip atıyorum.

saç dökülmesi

bu aralar korkutmaya başlayan durum yıkadığımda toplam 10-15 tel civarı oluyor saçımı elime götürdüğüm zamanda bazı günler hiç gelmiyor bazı günler her attığımda geliyor ama 2 telden fazla geldığını görmedim önlem almak gerekiyorsa önceden alalaım her gün yumurta yiyip süt içmeye başlaıdım bu sorunla karşılaşmış kişilerin yardımına açığım.

ekşi sözlük vs inci sözlük

ekşiye ayıp edilen versus ekşi komıklikte de bilgide de kültür de de siker atar
eğer boş boş gülmek istiyorsanız inciye
kaliteli bişeylere gülmek istiyorsanız ekşi ye girin.

flappy party zirvesi

hani biriyle aynı anda başlıyorsun ilk borudan geçerken o düşüyor sen yoluna cool cool devam ediyorsun ya sırf onun için oynuyorum.

çinko

eksikliğini hissettiğim madde fırça gibi saçlarım ip ince olmuş sürekli bi yorgunluk
eksikliğini gidermek için her gün 1 yumurta ve 2 bardak süt içmeye karar verdim az sonra başlıyorum faydasını görürmüyüm yardımcı olur musunuz bi zahmet.

sözlük yazarlarını etkileyen dizeler

Yürü bre ehli deve endamını göreyim
Sensiz geçen gecelerin ecdadını sikeyim.

düz mantık bakarsak akp iyi bir parti

düz mantık bakıldığı zaman akp nin aslında ne kadar iyi olduğunu gösteren önermedir.
adamlar eskiden %15 verilen vergiyi %3 e düşürdü seçmenleri tam bir düz mantık olduğundan bilmiyorki aslında aynı vergi ödeniyor vergiyi %3 yapıyorlar doğru ama bu sefer aldığın mala direk vergiyi koyuyorlar 10 tl ye aldığın şeyi 15 tl ye alıyorsun %3 vergi ödüyorsun üstelik vergi zaten aldığın şeyin içinde bu kadar dar bakmayın allah aşkına yol yapıyor 1 senede bitiyor o başbakanım helal olsun diyorsun 1 sene sonra aceleye getirildiğinden yol bozuk çıkıyor tekrar yapılıyor bir ton işkence bir ton eziyet yeni hastahane ler yeni şirketler kuruyor o başkanım muhteşemsin diyorsun 3 sene sonra özelleştiriyor ama gel gör ki seçmenleri bunların hiç birini görmüyor cidden görmüyor olma ihtimalleri beni çıldırtıyor.

rte ye anıt mezar mekanı

(bkz: orayı yıkarlar)