bugün

entry'ler (8)

açık saçık giyinip neden tecavüze uğradım demek

Bunu diyen zihniyet yüzünden bu hallere geldiğimiz ataerkil toplumun erkeklere tecavüz hakkı verdiğini düşündüren belki de duyduğum en ilkel tabirdir. Ne demek kardeşim oda açık giymeseydi siz de azıcık Allah korkusu olsa o boku yemezsiniz kusura bakmayın. Öyle giyinen dinsiz o işi yapan masum mu din siz erkeklere ne zaman böyle bir hak verdi. Yıl olmuş 2016 hala aynı cümleler bıktım o varlığından şüphe duyduğum aklınızı kullanamaya çalışıp ahkam kesmenizden.

akpli kızların aşırı cahil olmaları

Hepsini içine almaz genelleme yapmak ne kadar doğrudur bilinemez ki bir konu hakkında bir kaçından yola çıkarak şunlar şöyledir bunlar böyledir yargısına varmakta pek doğru bir eylem değildir. Ama vardır böyle bir grup her partinin içinde vardır körü körüne savunanlardır. Hani tükürse yağmur sayacak mübarek birde tartışma üslubundan bir haber ses yükselterek karşıdakini dinlemeden hır gür yapan hah işte öyleleri.

lady gaga

iğrenç derecede olaylara imza atan hiç sevmediğim dünyaca ünlü pop şarkıcısıdır.

dünyanın yok oluşuna 5 dakika kala dinlenen müzik

Samanyolu ibretlik dizi müzikleri gibi bir müzik.

lisedeki felsefeci

Genelde ateist olduğu iddia edilen ama bana en dindarından denk gelen lise öğretmenidir.

platonik aşkı en iyi anlatan söz

Bir şey olacağı yok ama insan bekliyor işte.

gerçekten seven bel altı düşünmez

En uyuz olduğum sığır kafalı insan itemidir. Ulan bir insan bu neticede cinsellikte var doğasında şunu bir anlayın artık. Gitsin hemen sevişsin demiyorum. Ama bunun hayalini sevdiği kadından başka kimle kursun. Tamam seven adam mevzuya o işi düşünerek girmez. Tamam bir eşya gibi kullanmaz kadını değer verir seven adam ama illa cinselliği söküp atması ört bas etmesi mi gerekir anlamıyorum. Ya da nasıl atabilir tamamen. Bırakın bu işlerle uğraşmayı artık herkes kendi vicdanına göre kendi değer yargılarına göre sevsin yaşasın.

fazla kilolu olanlar daha uzun süre yaşıyor

insanın inanası gelmeyen bir iddiadır. Fakat fazla kilolu olmanın bilimsel olarak ortaya konulmuş bir kaç avantajı mevcuttur. Bunlara dayanarak ortaya atılmıştır.