bugün

entry'ler (9)

orijinalinden güzel olan cover lar

https://www.youtube.com/watch?v=ATEgNdi631U

tek başına eve çıkan öğrenci

Gelecek sene yatay geçiş yapamazsam yapmayı planladığım eylem.
Yurtlar çekilecek şey değil, ders çalışamıyorsunuz ya ders!(Sınav döneminde kaldığım yurdun etüt odasını görseniz hak verirsiniz)
Yanlış duymadınız eve rahatça ders çalışmak için çıkacağım..Aynı zamanda istediğim zaman yatmak-kalkmak, yurdun kuru gürültüsünü çekmemek ve yurtlardaki kıç kadar odalardan bıktığım için..
Bu arada eve tek başına çıkan kız ya da erkek fark etmez, günlük hayatının kontrolünü kendi elinde tutmak istedikleri için eve tek çıkıyorlardır.
Yani aklınız hemen bir taraflarınıza gitmesin.

kedisiz ve köpeksiz sokaklar istiyoruz

Ya tamam başlık çok provokatifçe, ama akşamın bir vaktinden sonra sürü şeklinde ortaya çıkan köpekler korkutmuyor mu ya sizi de?
Böyle bir durumla karşılaşanların birçoğunun aklının bir köşelerinden geçirdikleri cümle.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Oğuzhan Uğur-Biyolojik unsur b*k bulursunnn.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Bana yine harammm gecelerr senin için ağlıyorumm.

profiterol

insanlardan 'pek sevmem' cümlesini hiç duyamayacağınız, ennn güzel tatlılardan olur kendisi.

kyk yemekleri

Kykda arkadaşlar çıkan yemeklere şükredin en azından çeşit var, ne yurtlar var bir bilseniz!

evlenince her gece sevişmek

ilk 10 gün yapılan durum, sonra zorlar her gece.

yurtta kalmak

Hayatı öğretir, tahammülü öğretir diye zırvalayanlara hiç katılmadığım, tam tersi sizi insanlardan soğuttuğunu düşündüğüm berbat bir durumdur, en azından benim için.
Bakın 6 kişilik falan da değil 3 kişilik küçücük bir yurt odasındayım, şuan ne yiyorsun da bu kadar pis ter kokusu çıkartıyorsun denilecek bir insan evladı o ter kokulu kazağını sandalyesine astı(neymiş havalandıracakmış), odanın duvarları ağlıyor lan bu ne diye. Hayır hiç mi burun yok sizde, onu da geçtim ter kokusu havalandırmayla geçmez yıkayacan onu kardeş.
Arkadaşlar size tavsiyem durumunuz varsa mutlaka tek başınıza eve çıkın, yok evde yapamam diyorsanız da yurtta tek kişilik odalara bakın.
Ne kadar sabrederim diyorsanız diyin bir saatten sonra çekilmiyor insanların gerizekalılıkları.