bugün

entry'ler (113)

gecenin şiiri

Ne umut var sarılacak bak
Ne de avutacak bir insan
Ne kadar arif olsan yetmez
Kar etmiyor hiçbir lisan
Dokunsan çıldıracak
Feryad eder insanlığım
Ancak yaşanacak bir şey yok
Tozunu kaldır yalnızlığın...

4 kasım 2016 demirtaş ın gözaltına alınması

Ailecenek severek izliyoruz.

bir uçak olsanız hangi uçak olurdunuz

tartışmasız bf 109g 14.

8 mart dünya kadınlar günü

Hallerine baksan sanırsın kalan 364 gün erkekler günü. Sanırsın biz hergün bayram yapıyoruz amk.

90 ların en güzel klibi

https://www.youtube.com/watch?v=rZBUPpKOnyw

kesinlikle

kobani

Aynül-arab'da sınır kapısını açmasına, koyunlarıyla beraber 30 bin ezidinin sınırı geçmesini ve kalacak yeri sağlamasına rağmen ben eğer IŞID'e yardım etmekle suçlansaydım, ışide gerçekten yardım eder bu veledi zinaları biji obama çeken oçları silerek bok yoluna gönderirdim. O zaman yardım gerçekten olduğunda savaş nasıl olurmuş öğrenirler, bu sefer kendileri kobani düştü düşüyor diye başbakanlık önünde paspas olurlardı haysiyetsiz orospu çocukları. Saldırı akp kokuyormuş. Anan kokuyor anan. Dallamalar.
Bir yerleşke.

ölü adamlarla siyaset yapmak

Saadet partisinin yaptığıdır. Her seçim aracında kamalak'tan çok erbakan ve yazıcıoğlunun resimlerini görürsünüz. zira genç nüfustan ümitlerini kesmiş olsalar gerek dede ve ninelerin oyu için eski imajlarını kullanarak "biz hala değişmedik" mesajı veriyorlar. Öyleyse hdp şeyh said'i chp atatürk ve inönü'yü; tkp de marlx ve hegeli, lenin'i filan koysun ortalık şenlensin kardeşim. Mesela ben ekmek partisi ekpar'ı kurup somuncu babayı afişe etmek istiyorum. Neticede özgür bir ülkedeyiz.

eski sevgiliden gelen son mesaj

Birşey demedim.Şaşırdım sadece.

tek mekanda geçen unutulmaz filmler

telefon kulubesi dir.

diyanet işleri başkanına uçak tahsis etmek

papanın 6 adet jeti olduğunu ve islamın adam gibi yaşanan tek ülkenin türkiye olduğu gerçeğini de hesaba katarak doğal karşıladığım durumdur. bu arada görmez'in kendisine tahsis edilen makam aracını da hiç kullanmadığı konuşuluyor. Bekleyip görelim.

korkuyu yenme yöntemleri

trainer.exe kullanılabilir. internetten hileleri araştırılabilir. Baktın olmadı tam çözümünü izlersin.

allah ın edilen duayı kabul etmemesi

Allah sizin için hayırlı olanı sizden daha iyi bilir.

arma 2

day z modu için aldığım oyun. kapanacak diye söylentiler var ama değer..

yazın geldiğini anlama yolları

Terlemek... Gereğinden fazla terlemek. öyle yani..

nasıl üretici bir toplum olabiliriz

Hökümete göre 3 çocuk yapmanın yeterli olduğu durum.

orc araştırmanın iki parti oy kaybediyor iddiası

Todays Mordor da yayınlanan araştırmadır.

yazarlara babalarının nasihatları

Namazını kıl. Ortalama her gün söyler.

bir kızdan duyulan en iyi iltifat

Adam diyebileceğim bir sen birde babam var hayatımda...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

john butler https://www.youtube.com/watch?v=DUaLrAsenL0

5 mermi giren savcıdan 2 mermi çıkması

Teröristin kullandığı silah7.62 lik dolayısıyla mermilerin cıkma ihtimali çok yüksek. Polislerin ise yüksek muhtemmelle 9mm. Menzilide ihtimal dahili etsek kalanlar onların herhal.
Amk balistik uzmanıyım sanki..