bugün

entry'ler (62)

unuttun mu beni

Bazılarına ne kadar basit görünse de içinde bu soruyu derinlere gömmüş çok insan var.

tesadüf

Seçimlerimiz sonunda bir yerlerde oluyoruz karşımıza sevdiğimiz ya da hatırlamak istemediğimiz hatıralardan biri çıkıyor. Ama adı tesadüf oluyor. Çünkü bizim tercihlerimiz başkasının tercihleriyle kesişiyor.

yazarların bugünü

Sabah 4 saatlik uykuyla okula doğru giderken hocanın gelmediğini öğrenip kütüphanenin yolunu tutan bir insan.

uzun boyluların karşılaştığı durumlar

O kafa illa bir yere çarpacak. Arkadaşlarla otururken böbürlenmek iyi de kafayı çarptığın an bütün esprisi gidiyor.

başı ellerinin arasına alıp düşündüren şarkılar

believe again. 3 yıl öncesinin hatıralarından.

türk erkeklerinin bakımsız oldukları gerçeği

genelleme yapmak her ne kadar doğru olmasa da sokakta gördüğümüz her beş erkekten altısının bakımsız olduğu gerçeğidir.

burger king

ranch sos ve acı sosdur.

sevgili

hem en yakın hem en uzak insan. bugün varız yarın yokuz gibi bir şey.

sözlük yazarlarının hayalleri

hayallerle yaşıyor bazı insanlar. bazen bir deniz kenarında ev bazen güzel bir aile bazen dolgun bir maaş bazen sadece kendi hayatını yaşayabilmek. en büyük hayal ise dünyaları gülüşüne sığdırdığın insanla bir ömür birlikte olabilmek.

yazarların en çok sevdiği iki şarkı

Yeni turku - destina. Sarkılar seni söyler - muzeyyen senar

en korkulan insan tipi

Cok konuşan insan tipi.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

Bir gün.

en havalı kız erkek isimleri

E: berk, kerem, can
K: ece, eylul

arkadaşlarınla görüşmeni istemiyorum diyen sevgili

Kiz olsun erkek olsun iliskide arkadaslariyla gorusturmeyen insanlarin beyin kivrimlari yok. Onlar icin hayat sadece at gozluklerinden ibaret.

bugün ne yazsam

Bir defter alip sayfalarca yazmak istiyorum. Ne oldugu kime oldugu hic onemli degil sadece benim icimden dökülsün.

güvenmek

Güven sadece 5 harflik bir aldatmaca.

gecenin tek şarkılık özeti

Turk sanat muziginden gidecek olsaydık eğer 'şarkılar seni söyler' .

yengeç burcu kadını

Duygusal, anac, sadık bir o kadar da saf kisileri barındıran burctur. Tabi bütün yengeçler bu özelliği taşır diyemiyoruz.

yapılmış en aptalca dalgınlık

Birine olayı anlatırken mesajin icinde ismi gecen kisiye mesajı atmam rezillikti.

pazar kahvaltısı

Çocukken nefret edilen ancak büyüdükce deger verilen uzun sohbetlerin oldugu cayın altinin kapatilmadigi ve reçelin her zamanki gibi yenilmedigi kahvaltidir *