bugün

entry'ler (30)

troll olmaya karar verilen o kritik an

Kimseyi rahatsız etmemek açısından hesabımın fişini çekmemle sonuçlandırdığım ve sonlandıracağım durumdur. Derdim var dedim modlara uçurun hesabımı onaylıyorum peşinen...

max black

Two broke girls'ü izleme sebebim olan karakterdir. Hem çekiciliğiyle hem tavırlarıyla aşık olduğum kadın. Ayrıca kendisinin reel hayattaki ismi kat dennings'dir. http://www3.images.coolsp...056/max-black-profile.jpg

gecenin memesi

(bkz: kat dennings)

troll olmaya karar verilen o kritik an

Şu anda bana gelmiş olan istektir. Çok acayip bir şey lan normalde çok efendi bir insanım içimde tüm biriken puştlukları şu an yapasım var. Biri beni durdursun lan!

sözlük formatını sikine zallamamak

(bkz: çok da nickimdeydi)

nick değiştirme anketi

Tarafımca Çok da nickimdeydi diye işaretlenen anket.

vermicem vermicem benim değil mi vermicem

Bir kadının daha doğrusu bir kezbanın ne kadar sadist olabileceğinin dijital ortama aktarılmış halidir. Kezbanın o yüz ifadesi her şeyi açıklamaya yetiyor.
Cevabı neyzen veriyor:
Ben mecnun muyum da bir o.pu için çöllere düşeyim?
Verirse verir vermezse leyla'yı da s.yim.

sadece sözlük kızlarının bildiği cuma olayı

(bkz: vermicem vermicem)
Deki sadist kadının sözlük sürümlerinin biz sözlük erkeklerini meraktan öldürtmek için kurdukları tuzak. Zaten bizim başımıza ne geliyosa ya meraktan ya ...tan geliyor.
Not: burada gerçekten hanımefendi olan kadınları tenzih ediyorum.

balkonumu görmek ister misiniz diyen komşu bayan

(bkz: çok fazla konulu izliyorsunuz)
Jesse, michael'ın kapı komşusudur. Micheal'ın kapısını çalar. Evde musluk bozuldu bana yardım eder misin der? Sonra musluğu tamir eden mike'a jesse: balkonumu görmek ister misin der? Ve olaylar gelişir...
(bkz: işte bunlar hep seks)

günün taşşağı

(bkz: yok artık ebenin ı ali sami)

erkek olmak daha iyidir

Gereksiz ve gerici bir kafanın beyanatıdır. Bu kafa erkek çocuğu olunca sevinen; kız çocuğu olunca yas tutan kafayla aynı kafadır. Bu kafa aynı şeyi yapınca oğlunun sırtını sıvazlayıp kızını evlatlıktan reddeden kafayla da aynı kafadır.
Not: erkeğim.

yanından kız geçince laf atmayan erkek

Kimileri tarafından anormal karşılanan erkektir. Böyle bir şerefsizliği (bkz: evet yanlış duymadınız şerefsiz) yapmamak marjinallikse evet ben marjinalim ve sizin normalliğinize ...
Not: üç nokta bırakılan yeri hayal gücünüze bırakıyorum.

evlenilecek bey bulamama

Etrafta dolaşan fırlama erkeklerin sayısındaki fazlalıktan kaynaklanmaktadır. Ee tabi eğlenirken piç olacak evlenirken beyefendi olacak. Ya da biz efendi erkekler lobisi ohaa olarak böyle kendimizi avutuyoruz. Kızlar şimdi bize bakmıyorlar ama evlenirken peşimizden koşacaklar diye falan. Bence ikinci ihtimal benim açımdam daha doğru. Tabii hanımlara da saygı duyuyorum hepsi yanılıyor olamazlar sonuçta...

ekşi davalık oluyor biz niye olmuyoruz

Olay seven milletimizin uludağ sözlükteki alt kümesinin beyanatıdır.
(bkz: olay olsa da izlesek diyen amcalar)
(bkz: milletimizdeki olay izleme merakı)
(bkz: işte bunlar hep sosyoloji)

türkiye deki kadın hakları ihlalleri

Zaten Tüm dünyada yapılan ihlallerin maalesef had safhadaki halidir. Kadınlar, genel manasıyla haklarını dünya tarihinde ekonomiye katılımları sonucunda kazanmaya başlamışlardır. Yani maalesef maddi anlamda getirileri üst düzeyde olduğu için onların birtakım haklar kazanmasına ses edilmemiştir. Ki bu verilen hakların pek çoğu da kağıt üzerinde kalmıştır. Öte yandan kadınlar zamanla uyanmaya başlayıp aydınlanma sürecine girmiştir. Ve bu süreç sonucunda olaylar kontrolden çıkmıştır. Ancak bu dediğim doğu için geçerli değildir. Ee ne demişler zihniyet değişmediği sürece yasayı değiştirsen ne fayda... biz ülke olarak algımızı değiştirmediğimiz için de o eski zihniyet günümüze dek süregelmiştir. benim şahsi kanatim kadın ve erkeklerin doğası gereği gerek mental gerek fiziki bakımdan farklılıkları olmakla beraber birbirlerine karşı herhangi bir üstünlükleri söz konusu değildir. Kadınlar, eve kapatılmamalıdırlar. Onlar en güzel bir şekilde eğitilmelidir her şeyden önce daha sonra arzu ederlerse de çalışma hayatına atılmalıdırlar. Ve hayatta hak ettikleri değeri görmelidirler.
Not: erkeğim.

8taşlılara açık mektup

Gerekli cevabın "dicki dick yazar" tarafından verildiği sataşmadır.
Edit: o değil de adam Türkiye sözlük tarihinin en kral ayarını vermiş ya la.

sözlükteki mühendislik okuyan yazarlar

Genelleme yapılamayacak kadar geniş bir kitleyi kapsayan insan topluluğudur.

sözlük yazarlarından aforizmalar

Kibir ancak kabirde biter.

aşık adam sevdiğinden ne ister

Gözlerinin içine bakarak gülümsemesini seni seviyorum deyip sarılmasını.

sosyalistkedi

Ulusalcı ve ülkücü yazarları rahatsız etmiş yazardır. Siz ne kadar dar kafalı sığ adamlarsınız? insanların özgürce fikirlerini ifade etmelerini bile sindiremiyor musunuz? Bu nasıl bir cehalettir ki saygı ve hoşgörüden bihaber küfürbazlar halini aldınız? Bir insan insani değerler içerisinde yazıyorsa(yani herhangi bir ırkçılık yapmıyor, şiddet veya nefret söylemi içerisinde değilse) bu adama niye saldırırsınız be arkadaşım. Hani nerede o ağzınızdan düşürmediğiniz mevlana'nın yunus emre'nin hoşgörüsü?